Oyun God of War 150 TL - Uncharted 256 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sizin için alakası olmayabilir ama gayet de alakası olduğunu düşünüyorum. En azından benim kişisel düşüncem bu yönde.
Steam hesabına girdiğin kod etkinleştirildiği zaman geri gitmez ancak sen kütüphanenden kalıcı olarak kaldırma isteği gönderirsen kütüphanenden kalkıyor dostum.

Steam hesabına girdiğin kod etkinleştirildiği zaman geri gitmez ancak sen kütüphanenden kalıcı olarak kaldırma isteği gönderirsen kütüphanenden kalkıyor dostum.

Bu konuda bilgi sahibi değilim ancak bazı arkadaşlar kod ile kütüphanelerine ekledikleri oyunun bir zaman sonra hesaplarından kalktığından bahsetmiş. Hatta bu konu içerisinde bir arkadaşın da o doğrultuda mesajı mevcut.

Yıllar önce yine buna benzer bir yerden ucuza GTA V almıştım. Steam'de aktifleştirip 1-2 hafta oynadıktan sonra ise hesabımdan kaldırılmıştı. Ben erken davranıp paramı geri almıştım adamlardan, kendileri daha sonra sitelerini kapatıp kayıplara karışmışlardı. Yüzlerce insan mağdur oldu, hem paraları hem de oyunları ellerinden gitti. O gün bugündür Steam/Epic haricinde bir yerden oyun almam. Sizin de almanızı tavsiye etmem.

Hatta bu mesaj.

Bu konuda bilgi sahibi değilim ancak bazı arkadaşlar kod ile kütüphanelerine ekledikleri oyunun bir zaman sonra hesaplarından kalktığından bahsetmiş. Hatta bu konu içerisinde bir arkadaşın da o doğrultuda mesajı mevcut.

Hatta bu mesaj.

Ne zaman olmuş bu olay? Hangi 3. parti satıcı tarafından yapılmış?

Hatta bu mesaj.
İlk defa duydum böyle bir şey. Bence arkadaş biraz daha ayrıntı vermeli. Temel olarak böyle bir şey mümkün değil çünkü.

Ben keylerde de atılan hediyelerde de bana göre sadece çalıntı kartlar ile geri iade olduğunu biliyorum. Sonuçta biz bu oyunları şahsi kartımızla alıp kullanıyoruz. Burada bize oyunu satan kişinin legal veya illegal yollarla oyunun keyini bize satması mantıksız. Sonuçta biz legal şekilde parasını ödüyoruz. Ancak durum hem alıcı hem de satıcı tarafından da legal şekilde alınmak ve satılmak ise maalesef keyler de ,böyle bir durum yaşanırsa, yanabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı