Oyun God of War 150 TL - Uncharted 256 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben 1 ay önce voidu ve gamebilet üzerinden gow ve days gone almıştım ancak almasaydım da bu fiyatlara bir kuşku duyardım :D Ancak yine alır mıydım bilemiyorum :)
Ben de Spiderman aldım, yarı fiyatına. Normal gelmemişti ama Black Friday davasına yordum. :D Hala daha indirim yapıyorlar, yurt dışında o kadar toptancı siteler var, bu kadar ucuz fiyatları asla görmedim. Bu arada Voidu daha eski bir site ben orayı daha güvenilir buluyorum, Voidu sektöre girdiğinde Durmaplay vs. yoktu bile.

Ben de Spiderman aldım, yarı fiyatına. Normal gelmemişti ama Black Friday davasına yordum. :D Hala daha indirim yapıyorlar, yurt dışında o kadar toptancı siteler var, bu kadar ucuz fiyatları asla görmedim.
Ben voidu veya gamebilet e tail gibi sitelerden alırken de düşündüm. Şimdi bu gow veya spiderman 40 50 dolar var. Sen bunu yerel fiyatlandırma desen de 150 200 tlye satsan 2 3 dolara tekabul ediyor. Sen bunu ya çok fazla alıcan satıcan ya da zarar edicen. Ben de pek anlayamadım bu işi ama ben üretici olsam 40 dolarlık oyundan kazancağımı 15 20 dolara düşürmem. Steamde bile kur 10 olunca şüphe duymuyorsun sonuçta resmi

Ben voidu veya gamebilet e tail gibi sitelerden alırken de düşündüm. Şimdi bu gow veya spiderman 40 50 dolar var. Sen bunu yerel fiyatlandırma desen de 150 200 tlye satsan 2 3 dolara tekabul ediyor. Sen bunu ya çok fazla alıcan satıcan ya da zarar edicen. Ben de pek anlayamadım bu işi ama ben üretici olsam 40 dolarlık oyundan kazancağımı 15 20 dolara düşürmem. Steamde bile kur 10 olunca şüphe duymuyorsun sonuçta resmi
Neyse bakıp göreceğiz ancak kimseyi karalama niyetimiz yok sadece mantıklı gelmiyor. Onu da ekleyeyim.

50TL fazla verip Steam'den mi almak mantıklı yoksa 50TL ucuza key almak mı çok arada kaldım. Hesap kapanma oyunu kütüphaneden kaldırma gibi varsayımlar yapmışsınız. :D

50TL fazla verip Steam'den mi almak mantıklı yoksa 50TL ucuza key almak mı çok arada kaldım. Hesap kapanma oyunu kütüphaneden kaldırma gibi varsayımlar yapmışsınız. :D
Hesap kapanma olmaz da hesaptan kaldırılabilir içerik. Bu kodlar Steam'in tekelinde, bir tuşla silebilir yani, nasıl elde edildiğini bilmiyoruz. Onların bunu görmesi de oldukça zor olacak. Mesela ben bir aralar ucuz cüzdan key alıp oyun satın alıyordum, 300 TL'lik oyun yaklaşık 150'ye falan geliyordu daha sonra key girememeye başladım ve bu keyler de satılmamaya başladı. Nereden alıp almamak konusu size kalmış, dediğiniz gibi tahminden yola çıkıyoruz.

Hesap kapatılmaz. Key de kaldırılmaz. Keyler yayıncılardan doğrudan geliyor. Toptancılık şeyleri de söz konusu değil :)

Aynen, kaldırılmaz. Kendini kandırmaya devam. Şirketi de üstüne aldın mıydın tamamdır.

Hocam anlıyorum şüphe ile yaklaşıyorsun, haklısın ancak gerçekten bihabersin bu konuda.

Tamam karalamak istemiyorsun ama insanları zan altında bırakma.

Bu şekilde çalışan tek şirket etail değil. Voidu da böyle, gamebillet de böyle, Green Man Gaming de böyle. Bu sitelerin milyonlarca kullanıcısı var.

PlayStation dedi ki "hadi kodları iptal edelim!"

Ya şu cümle mantıklı geliyor mu gerçekten size?

Paradox kendi sitesinde belirtmiş mesela çalıştığı şirketleri. İçerisinde etail de var.

Şimdi Paradox keyleri iptal eder mi sizce?

Hocam anlıyorum şüphe ile yaklaşıyorsun, haklısın ancak gerçekten bihabersin bu konuda.

Tamam karalamak istemiyorsun ama insanları zan altında bırakma.

Bu şekilde çalışan tek şirket etail değil. Voidu da böyle, gamebillet de böyle, Green Man Gaming de böyle. Bu sitelerin milyonlarca kullanıcısı var.

PlayStation dedi ki "hadi kodları iptal edelim!"

Ya şu cümle mantıklı geliyor mu gerçekten size?
Ben kimseyi karalamak istemiyorum. Karalamadığımı da belirttim, kodlar yasal değilse iptal edilir. Sen de kalırsın öyle, bihaber olan sensin kusura bakma. 500 liralık oyunu 250'ye alıyorsun, babasının hayrına vermiyor. Sen devam et, ucuz mal alacak kadar zengin değilim ben.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı