God of War 3 PC'ye gelir mi?

Apo 56

Decapat
Daha fazla  
Sorum başlıktakiyle aynı gerçekten tümüyle başlamak istediğim bir seri ama PS im yok o yüzden bir türlü başlayamıyorum.

Herhangi bir sızınıntı yok fakat güncel sistemlere göre çok eski bir oyun. Emulatörle oynadığında bile RTX2080 gibi kartların anasını ağlatıyor PC portunu nasıl yaparlar emin değilim fakat gelebilir neden olmasın.

Birkaç yıla belki gelebilir. Ama eğer gelmiyorsa oyunu PS Store'dan satın alıp sonra PS4 emülatörüyle oynayabilirsin. Bu bana göre korsan sayılmıyor çünkü parasını veriyoruz :D

Eskileri getireceklerini sanmıyorum, işte en son çıkan serisini aradan kaç yıl sonra pc verdiler. Yenisi bu yıl sonu çıkacak deniyor, PC ye ne zaman gelir Allah bilir.

Önceki oyunları getireceklerinin sanmıyorum nasıl Uncharted 1, 2, 3 gelmediği gibi ama yeni oyunlarını getirebilirler belki.

Herhangi bir sızınıntı yok fakat güncel sistemlere göre çok eski bir oyun. Emulatörle oynadığında bile RTX2080 gibi kartların anasını ağlatıyor PC portunu nasıl yaparlar emin değilim fakat gelebilir neden olmasın.
Hocam MSİ GTX 1660 ti AMD RYZEN 5 2600 16 CORSAİR ram var yorar mı PC'yi ?

Playstation 4 ve ilerisi tabanlı olmayan oyunları getireceklerini düşünmüyorum. Eski teknoloji ile port etmesi daha zor, bu nedenden üstte denildiği gibi Uncharted önceki oyunları gelmedi, The Last Of Us ise remake olarak geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı