God of War çok karışık

SSVinvo

Kilopat
Daha fazla  
God of War bu dokuz göl mü nedir oralara giriş yaptım sabahleyin. Sağda solda kuleler mağaralar bir şeyler var ama yarısı kilitli. Anlamadığım dağa tırmandıktan sonra mı açılacak bunlar anlam veremedim nereye gitsem kilitli açılmıyor. Dağa doğru tırmanıyorum şu an dağ eteklerindeyim sindra ile karşılaştım geri dönmem gerekir mi 10 kere tavaf ettim gölü hala aynı 3 5 yer keşfettim diğer yerler ya su altında ya da kilitli örneğin kaplumbağa evinden sonraki mağarada su altındaydı ne yaptıysam toplayamadım oradaki sandıkları yola devam ettim kendimi dokuz gölünde buldum daha da geri dönemiyorum hikayede ilerlemem mi lazım anlamadım?

Arkadaşlar. Bir insan bir oyuna karışık diyebilir. Bazı yerlerde saçma diyebilir. Bu sizin zorunuza gitmemeli. Bazıları koskoca oyun kimilere kaldı yazmış. Oyunlar insanlara yapılır. Bir insanın beğenmemesi de normaldir. Bazıları rdr2yi beğenmez. E bu da normal. Karşınızdaki insanı hor görerek bir tartışma yapılmaz. Ayrıca bazı yerleri cidden karmaşık. Ama oyuna biraz şans verdiğinizde evreni daha net tanıyor, evinizin önündeki mahalleymiş gibi alışıyorsunuz.

Bir konu açtık oyunu bitirdim dedim hala yazıyorsunuz :D Biliyorum sıkılıyorsunuz içinizdekileri dışa vurmalısınız bana da arada oluyor ama ilk defa bu oyunda gördüm bir yere git sora bir daha oraya git sora bir daha ve tamamlansın orası o yüzden karışık diye başlık atmışım mantığı sonradan döndürüyormuş seni oraya oyun ilk defa karşılaştığım için böyle bir konu açtım.

God of War bu dokuz göl mü nedir oralara giriş yaptım sabahleyin. Sağda solda kuleler mağaralar bir şeyler var ama yarısı kilitli. Anlamadığım dağa tırmandıktan sonra mı açılacak bunlar anlam veremedim nereye gitsem kilitli açılmıyor. Dağa doğru tırmanıyorum şu an dağ eteklerindeyim sindra ile karşılaştım geri dönmem gerekir mi 10 kere tavaf ettim gölü hala aynı 3 5 yer keşfettim diğer yerler ya su altında ya da kilitli örneğin kaplumbağa evinden sonraki mağarada su altındaydı ne yaptıysam toplayamadım oradaki sandıkları yola devam ettim kendimi dokuz gölünde buldum daha da geri dönemiyorum hikayede ilerlemem mi lazım anlamadım?

Reis profilimi dızlamışsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı