Rehber God of War Collection (1-2) + Origin (GoS, CoO) / RPCS3 60+ FPS

Hocam RPCS3 indirdim ancak Exe'e basınca hiç tepki vermiyor açılmıyor neden olabilir, hatayla karşılaşmayı bekliyordum da daha açılmadan hatayla karşılaşmak trajikomik oldu.

Öncelikle rehberleriniz gerçekten güzel elinize sağlık. Bu konuda bilgili olduğunuzu düşünüyorum ve size RPCS3 hakkında bir sorunumu iletmek istiyorum.

Rehberinizi inceledim ve her şeyi dediğiniz gibi yapmaya çalıştım fakat God of War HD'yi açmak istediğimde bir sürü hata alıyorum ayrıca OpenGL hatasıda veriyor bir türlü çözemedim yardımcı olursanız sevinirim çünkü 3 gündür arayış içindeyim
Ayrıca bundan önce daha farklı hatalar alıyordum biraz daha düzelttim durumu. Sistem mi yetmiyor (laptop kullanıyorum) yoksa uyumsuzluk sorunumu var bir türlü anlayamadım çözemezsek ayrı bir konu açarım.

Not: Driverlar güncel

Sistem:
Windows 8.1 Single Language
AMD Radeon R5 M230 / Intel(R) HD Graphics 4400
Intel(R) Core(TM) i3-4005U
12 GB RAM
500HDD

Dosya Ekleri

• opengl.png
    13,6 KB · Görüntüleme: 19
  • yeni hata.png
    9 KB · Görüntüleme: 18
GPU’dan Vulkan deneyin hocam.

GPU’dan Vulkan deneyin hocam.
Vulkan desteği yok sadece OpenGL 4.3 ü destekliyor aslında uyumlu sürüm ama neden böyle bir sorun alıyorum cidden anlamadım. İnfilak edicem yakında

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    10,9 KB · Görüntüleme: 9
Vulkan desteği yok sadece OpenGL 4.3 ü destekliyor aslında uyumlu sürüm ama neden böyle bir sorun alıyorum cidden anlamadım. İnfilak edicem yakında
AMD kartlarda OpenGL çok sıkıntılı. Ekran kartın Vulkan desteklemiyorsa yapacak pek bir şey yok açıkçası.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…