Rehber God of War Collection (1-2) + Origin (GoS, CoO) / RPCS3 60+ FPS

Bu şekilde değil hocam, her RPCS3 açıldığında dosya sıfırlanır. Oyunu oynadınız diyelim ve crash aldınız o şekilde dosyayı göndermeniz gerekli.
Hocam log dosyası hep aynı kalıyor. Rpcs3'den şu ekran görüntüsünü aldım:
1669645840337.png

Hocam log dosyası hep aynı kalıyor. Rpcs3'den şu ekran görüntüsünü aldım:
Eki Görüntüle 1587248
Video decode hatası yazıyor.

Dediğim Driver Wake-Up ayarını arttırıp, Advanced kısmındaki RSX FIFO Accuracy ayarını Atomic'e alın. Vulkan olarak deneyin tabi.

Şu oyunları hızlı indirebileceğim bir link atabilir misiniz? Varsa sizde Drive'a falan yüklerseniz çok iyi olur. Oyunların inmesi çok uzun sürüyor. Şu an God of War 2 lazım.

Hocam merhaba deli gibi top spin 4 oynamak istiyorum ancak RPCS3 dosyalarını güvenilir olarak nereden indiririm nereden bulabilirim ve nasıl kurarım hiçbir fikrim yok Discord'dan yazabilir miyim size kaynak site sunmanız için vesaire.

Hocam merhaba deli gibi top spin 4 oynamak istiyorum ancak RPCS3 dosyalarını güvenilir olarak nereden indiririm nereden bulabilirim ve nasıl kurarım hiçbir fikrim yok Discord'dan yazabilir miyim size kaynak site sunmanız için vesaire.
RPCS3’ün kendi sitesi var oradan indirebilirsiniz.

Oyun dosyalarını soruyorsanız, o konuda yardımcı olamayacağım maalesef. NPS diye bir program var sadece o kadarını söyleyebilirim.

Geri
Yukarı