Çözüldü God of War düşük çözünürlük

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bekolacim

Centipat
Daha fazla  
Ben Epic Games'den God of War aldım oyuna girdim oyun 144p gibi olmuş ve bozulmalar var grafik ayarım yüksekteydi sonra belki bilgisayar yüksek ayarları kaldırmadığı için öyle olmuştur dedim orta ayarlara aldım bir şey değişmedi çıktım girdim yine aynı fotoğrafları size atıyorum anlayacaksınız bu arada menüde falanda aynı.

Ve yuvarlakta gösterdiğim kratosun kafasına yakından bakarsanız piksel piksel olduğunu görürsünüz

Dosya Ekleri

• ApplicationFrameHost_q3wp4D9l5w.jpg
    ApplicationFrameHost_q3wp4D9l5w.jpg
    197,5 KB · Görüntüleme: 62
  • GoW_4AuGRBQ2FE.jpg
    GoW_4AuGRBQ2FE.jpg
    374,4 KB · Görüntüleme: 71
Son düzenleme:
Çözüm
Tam sisteminiz nedir? Ekran kartı sürücünüzün ayarlarından bir şeyler değişmiş olabilir mi? Bir de FSR açıldıysa görüntüyü o da bozmuş olabilir.
Adsız.png

Hocam şu yolları bir deneyin belki sorun düzelir:

• God of War kurulum klasörünü açıp oyunun .exe dosyasını bulduktan sonra sağ tıklayıp özellikler kısmına gidin.
  • Soldaki resimde kırmızı olan kutudaki checkbox işaretli değilse işaretleyin, yeşil olan kutudaki checkbox işaretliyse işareti kaldırın.
  • Daha sonra aşağıdaki "Yüksek DPI ayarlarını değiştir" kısmına gidin.
  • Sağdaki pencere karşınıza çıkacak, oradaki kırmızı kutudaki checkbox işaretli değilse işaretleyin.
Oyunu çalıştırın, umarım sorununuz bu yolla düzelir.

Tam sisteminiz nedir? Ekran kartı sürücünüzün ayarlarından bir şeyler değişmiş olabilir mi? Bir de FSR açıldıysa görüntüyü o da bozmuş olabilir.
V-Sync açtım ve FSR Ultra performansdaymış onu kapattım pikseller gitti düzeldi oyun teşekkürler yardımınız için aşağıya bozulmuş görüntü ve düzgün görüntüyü atıyorum farkı görürsünüz.

Dosya Ekleri

• GoW_4AuGRBQ2FE.jpg
    GoW_4AuGRBQ2FE.jpg
    374,4 KB · Görüntüleme: 52
  • GoW_ZgzZmnD7fx.jpg
    GoW_ZgzZmnD7fx.jpg
    548,4 KB · Görüntüleme: 52
V-Sync açtım ve FSR Ultra performansdaymış onu kapattım pikseller gitti düzeldi oyun teşekkürler yardımınız için aşağıya bozulmuş görüntü ve düzgün görüntüyü atıyorum farkı görürsünüz.
FSR ciddi anlamda görüntü bozuyor hiç DLSS kadar iyi çalışmıyor maalesef, iyi oyunlar.

Geri
Yukarı