God of War Eir boss nasıl geçilir?

Ana hikaye için valkür zorunlu değil ki.
Şu an tepeye ulaşmanın alternatif yolunu arıyorum hocam.
Valkyrielerin hikayesine mi? İmkansız. Diğer valkyrieleri öncelikle deneyebilirsiniz ama onlar da pek farklı olmayacaktır sizin için. Tümünü tek tek öldürmeden Valkyrie hikayesi tamamlanmıyor. Zorluğu düşürüp sonra geri arttırabilirsiniz.

Ana hikayeye devam etmek için Eir'i öldürmeniz gerekmiyor zaten.
Hocam Eir’i öldürmekten geçen yol dışında yol bulanıyorum ana hikayeye devam etmek için.

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben bu valkürkerden nefret ediyorum ve bu bossu kesmeden hikayeye devam etmek istiyorum çünkü yeteri kadar kasamadığım için karakterin gücü yetmiyor, yalnızca iki darbeye ölüyorum. Nasıl es geçebilirim bu bossu?
Oyunu oynamadım ama sanırsam zorluk seçeneklerinde sadece hikayeyi deneyimlemek istiyorum diye bir zorluk seçeneği var. Onu seçin belki bossun zorluk seviyesi çok daha kolaylaşır ve rahatça geçersiniz.

Oyunu oynamadım ama sanırsam zorluk seçeneklerinde sadece hikayeyi deneyimlemek istiyorum diye bir zorluk seçeneği var. Onu seçin belki bossun zorluk seviyesi çok daha kolaylaşır ve rahatça geçersiniz.
Yine yemiyor hocam. Sanırım ana göreve devam etmek için başka alternatif bir yol buldum.

Geri
Yukarı