Oyun God of War Epic Games'de 197 TL

@Mr.Bubbles Steam'de bu fiyata düşmesi düşük ihtimal.

Epic Games neredeyse Torrent ile aynı bana göre achivement yok screenshot sistemi yok oyunu ne kadar oynadığına bakmak için bile oyundan çıkman gerekiyor bana göre değmez oradan almak şahsen ben sadece Ubisoft oyunlarını alıyorum Epic'den.

Epic Games neredeyse Torrent ile aynı bana göre achivement yok screenshot sistemi yok oyunu ne kadar oynadığına bakmak için bile oyundan çıkman gerekiyor bana göre değmez oradan almak şahsen ben sadece Ubisoft oyunlarını alıyorum Epic'den.

Batman Arkham Knight oynadım Epic’den. Oyunun %25’ini bitirdim. Oyunu sildim. 1 ay sonra geri yükledim baktım save yok sıfırdan oynatıyor. Hiçbir ayar kurcamaladım gram hatam yok. STEAM’de böyle bir şey olması imkansız. Resmen buluttaki save dosyamı pic etmiş. Yeri geliyor Epic’den oyun alıyorum fiyat farkı über ise fakat benim gözümde de Epic’den alınan oyunu orijinal oyun almış gibi saymıyorum ve Epic’e güvenmiyorum.

Acilen bırakın bence bu kafayı. Her oyun indiriminin altında bu fiyata değerciler oluyorda bu fiyata değdiği falan yok daha fazla düşmesi beklenmeli 70 TL civarı alınabilir.

Bir de demezmi 70 TL falan olursa alınır ya çıldırıyorum kardeşim tamam sen dedin diye yılın oyununu 70 TL olunca alacağım :D

Dünya üzerinde var mı diyordum benim gibi varmış :D

Geri
Yukarı