Oyun God of War 197 lira

Yıllar önce her ay güzel bundle veriyorlardı alıyordum, bir sürü başarılı siparişim olmasına rağmen şimdi bende alamadım. SMS gelmiyor maalesef, üzdü :'(

GOW gerçekten güzel bir oyun ve kesinlikle oynanmalı dediğiniz gibi ancak bu oyunu oynadıktan sonra bence öbür oyunları oynarken sorun yaşamanız biraz zor. God of war'ın gereksiz uzatma çabaları, yetersiz düşman çeşitliliği, yetersiz boss sayısı ve amelelik yaptığımız yerleri sayarsak bunlar genelde ortalama oyunlarda da olan sorunlar yani bundan sonra ortalama bir oyun oynamak bence sorun yaratmaz.
Not: GOW'u bende baya seviyorum, bu eksikleri Ragnarok'ta kapatmışlardı.
Oyun bence mükemmele yakın. Ivır zıvır olayı bunda da vardı sanırım ama bir Hogwarts Legacy değil. Sanırım dedim çünkü bu oyunda sadece hikayeyi oynadım. Ben bazı oyunlarda bağımlı gibi saçma sapan şeyler toplama olayına sarıyorum ama bu oyunun hikayesi çok iyi olduğu için direkt hikayeden oynadım ve bitirdim. Hatta kısa geldi. İki oyun tek oyun olsa anca keserdi. Açık dünya olmadığı için zaten başka oyunlarda olduğu kadar gereksiz olay olamaz.

Yoruma kısmen katılıyorum. Ben şahsen hikaye dışı şeyleri oyunlarda artık yapmamak için kendini zorlayacağım çünkü gerçekten oyun keyfini olumsuz etkiliyor. Bir sürü şey yapıyorsun sonunda elde ettiğin saçma sapan bir şey.

Bu oyunun sinemasal havası olduğu için - kesintisiz tek plan olması - diğer oyunlar yavan gelebilir. Ama hikaye odaklı ve anlamlı içeriklere öncelik verdiğimiz sürece her oyunun ayrı bir tadı var. Özellikle açık dünya oyunlarda loot kasmak vs konularından uzak durmak şahsen bana daha iyi bir deneyim yaşatıyor.

Bu oyunu bitirdiğimde "geri dönüp yapmadığım şeyleri yapayım" hissi oldu ama onları yapsam eminim oyun aynı tadı vermezdi. Bu his biraz güzel bir şeyi sürdürmek isteme ile alakalı ama hikaye bitince bir oyunda pek fazla güzel şey kalmıyor. Dünyanın güzel yerlerini gördüyseniz gerisi daha çok zarar.

Geri
Yukarı