Sürprizbozan God of War "Kratos" Neden Sevemiyorum?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bak güzel kardeşim orada sürprizbozan diye bir şey var. Ona tıklayınca veya en kötü spoiler var diye yazınca insanlar spoiler yemez. Son oyunu daha oynamamış biri olarak muhtemelen ilk oyunlardaki haline yazmıştır diye girdim ve son oyundan spoiler yedim. Bu moderatörler ne halt yiyor acaba? En ufak alakasız, saçma şeye bile uyarı gönderip yazıyı değiştiren moderatörler ne halt ediyor?
Konu başlığında zaten sürprizbozan diye belirtiliyor ancak evet ana mesajda da sürprizbozan içine alıp "GoW Ragnarök Spoiler" denilebilirdi.

Boşuna tartışmaya gerek yok arkadaşlar, en havalı karakter Arthur Morgan'dır, gerisi yalan 😎

images - 2024-02-18T230332.007.jpeg

Tartışmasız.
"Silver for monsters, Steel for humans"

Bu arada The last of us part 2 Abby hayranıyım. Abby ile ilgili konu açmayı düşünüyorum. Kitle acaba part 2 felsefesini anlamış mı merak ediyorum.

4 kere bitirdim hemde en zorda. Steam de 2 başarımını tamamlayamadım çok severim Geralt
Hocam bu tavırların bir bana mı garip geldi acaba? Rdr diyen arkadaşa 714 saatim var demişsin, Dmc diyene seriyi bitirdim demişsin, arkadaş Tlou daki Joel e de laf atar demiş, şimdi de Part 2 hayranıyım diyorsun.

Şu forumda bir linçlenmediğim kalmıştı o da oldu. Ki oyunu sevdiğimi sadece karakter çok saçma geliyor niye sevemedim diye konu açtım. Tüm oyunları elimde var bitirecektim.
Kratos sevmediğin için seni linçliyorlar diye neden oyunu oynamaktan vazgeçiyorsun?

Şimdi gördüm sonda da Witcher'ı 3 kez bitirdiğini yazmışsın.

Son düzenleme:
Hocam bu tavırların bir bana mı garip geldi acaba? RDR diyen arkadaşa 714 saatim var demişsin, DMC diyene seriyi bitirdim demişsin, arkadaş TLOU'daki joel e de laf atar demiş, şimdi de part 2 hayranıyım diyorsun.

Kratos sevmediğin için seni linçliyorlar diye neden oyunu oynamaktan vazgeçiyorsun?

Şimdi gördüm sonda da Witcher'ı 3 kez bitirdiğini yazmışsın.

RDR2 demiş kaç saat oynadığımı yazmakta ne var. DMC diyene seriyi bitirdim dememde ne var. TLOU denmiş o oyunun part 2 hayranıyım dememde ne var. Hocam alkollü müsün sen? O kadar kişinin arasından en saçma yorum bu olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hazır mitolojinin üstüne atılmış basit bir karakter. En iyi işlenmiş ilk 3 falan da değil, ilk 100 bile değil. Mirage de ki Basim bile daha iyi gerçekten.
4. bana katılan nadide hocalarımdan biri. Ayrıca Basim'le ilgili dediğimi anlayıp öyle yorum yapman güzel olmuş.
Bu Basim'in konuya dahil olması bile Kratos fanboylarından birinin PP fotoma Basim koymuşum diye saçmaca eziklemesinden çıktı :D. Adamlar linçleyecek o kadar saçma şeyler buluyorlar ki. Tamam Kratos en iyi karakter diyesi geliyor insanın.

Reis neden spoiler verdin😔
Hocam sizler varya harbi iyi insanlar değilsiniz bak cidden şu konudaki çoğu kişiden şüpheleniyorum, SÜPRİZ BOZAN yazısı yazıyor ya arkadaşım görmüyon mu? Yazmak için linç etmek için yazmayın şu konuya artık :D. En son yazanlardansın birde spoiler verdin diye. ee konu başlığında zaten yazılı yazılı hemen yanında.

Hocam sizler varya harbi iyi insanlar değilsiniz bak cidden şu konudaki çoğu kişiden şüpheleniyorum, SÜPRİZ BOZAN yazısı yazıyor ya arkadaşım görmüyon mu? Yazmak için linç etmek için yazmayın şu konuya artık :D. En son yazanlardansın birde spoiler verdin diye. ee konu başlığında zaten yazılı yazılı hemen yanında.
Hocam bu forumlara pek hakim değilim bilmiyordum özür dilerim

Yeni konular

Geri
Yukarı