God of War PC optimizasyonu kötü mü?

Full screen neden yapamıyoruz yapmanın yolunu bilen var mı ?
Gerek var mı ki? Diğer oyunlarda gördüğüm kadarıyla herhangi bir şekilde performansa etkisi de yok, her ikisi de ince kenarlı/çerçevesiz LED monitörlerin ekranını tamamen kaplıyor zaten.

Gerek var mı ki? Diğer oyunlarda gördüğüm kadarıyla herhangi bir şekilde performansa etkisi de yok, her ikisi de ince kenarlı/çerçevesiz LED monitörlerin ekranını tamamen kaplıyor zaten.
Bazı oyunlarda etkisi oluyor ayrıca yayın ve kayıt almak için uğraştırıyor borderless falan. Çözümü varsa iyi olur

8GB RX480'im var, bende de hiç akıcı değil oyun. 60FPS alamıyorum zaten, 50'ye sabitledim ama sık sık 45-30 arasına düşüyor. Her zamanki gibi AMD kaynaklı bir sorun, NVIDIA tarafında bir sıkıntı yok. Neredeyse 5 yıl oldu bu kartı alalı, her oyunda değil tabii ama görmezden gelinmeyecek kadar AMD kaynaklı problemler yaşadım oyunlarda. O zamanlar fiyatı uygun diye tercih etmiştim ama bir daha sistem toplayacak olursam kesinlikle NVIDIA tercih edeceğim.

Sistemin kötüyse evet. En az bi RTX 3060 ti lazım, ultra için.

Oyunda bellek sizintisi var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…