God of War PC optimizasyonu kötü mü?

BKBTB Berkant diye bir kanal vardı. Dün baktım gt 220 ekran kartı 4 GB RAM i3 işlemcide God Of War oynadım diye video atmış. İnsan en azından oyunu biraz kastırtır be adam. Yoksa kim inanacak sana? 1 gün sonra sildi videoyu.

Gtx1650ti laptop var bende ondan oynadim dun. 60 civari fps aliyorum ama yağ gibi akiyor. Cok nadir drop girdigi, optimizasyon cok basarili bence

Gtx1650ti laptop var bende ondan oynadim dun. 60 civari fps aliyorum ama yağ gibi akiyor. Cok nadir drop girdigi, optimizasyon cok basarili bence
Genellikle AMD ekran kartı ve işlemcilerinde yaşanan bir sorun mevcut zaten, şikayetimiz burda. sanki oyunu nvidia markası için portlamışlar gibi.

Aynı sorun bende de var gördüğüm kadarıyla NVIDIA kartlarda pek sorun yok AMD'nin güncellemeler ile bu sorunu düzeltmesi lazım. Ayarları ne yaparsam yapıyım doğru düzgün 60FPS'yi yakalayamadım. Ekran kartı kullanımı bir anda %60 civarlarına düşüyor. Sorun HDD'dir belki diyerek oyunu SSD'ye taşıdım ancak sorun devam etti. Bu arada anlamadığım şekilde RAM kullanımı 15GB'nin üstüne çıkıyor.
Sistem:
RX 580 4GB
R5 2600
2x8 3000MHZ Ram

Yeni konular

Geri
Yukarı