Sürprizbozan God of War PC Save Dosyası İndirme

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Sistem Uzmanı
Merhaba
God of War’da Helheim’da hile kullanmıştım Atreus iyileştiken sonra hiç ok atmamaya ve sürekli takılmaya başladı. Bunu önemsemedim ama biraz ilerleyince Kara Run kısmında en sonda açılması gereken kapı hiç açılmıyor. Bunu araştırdım ve Big Boss'ları hile ile öldürünce buna sebep olabiliyormuş. Elimde Helheim veya Atreus'un iyileştirildiği kısım ya da kara run kısmından sonraki Save dosyasını atabilecek varsa çok makbule geçer.

Sondaki saveler oyunu platinlemeye çalıştığım kısımlardan. Aşağısında Helheim ve kara rün bölümünün saveleri olması lazım.
Kurmak için:
Kullanıcı>Kaydedilmiş Oyunlar>God of War>1009504111 klasörünün içine aşağıdaki game.sav dosyasını at. İstersen önceki game.sav dosyanı yedeklersin.

Sondaki Save'ler oyunu platinlemeye çalıştığım kısımlardan. Aşağısında Helheim ve kara rün bölümünün Save'leri olması lazım.
Kurmak için:

Teşekkür ederim bu benimkinedn biraz ileride

Bunu deneyin. Kara rün görevinden başlıyor.

Kardeşim ortak hesap kullanıyoruz 100 de 100 bitiriyordum biri Save'i silmiş Steam'den sadece ana görevin tamamlandığı bir Save dosyası varsa çok makbule geçer.

Sa kardeşim ortak hesap kullanıyoruz 100 de 100 bitiriyordum malın biri Save'i silmiş Steam'den sadece ana görevin tamamlandığı bir Save dosyası varsa çok makbule geçer?

Bayağı aradım bulamadım senin Save'i kullanıp yeni oyun+ başlayacağım artık.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı