God of War Ragnarok nasıl?

Arda311

Decapat
Daha fazla  
Ufak bir trailer gösterildi ne düşünüyorsunuz. Ne zaman çıkar, ilk gameplay ne zaman gelir, sadece PS5 mi gelir?

Dosya Ekleri

• content_5f627ff255201_68757.jpg
    content_5f627ff255201_68757.jpg
    23,9 KB · Görüntüleme: 61
Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece ufak bir Screenshot ile oyunun nasıl olduğunu anlamak için müneccim falan olmak gerekiyor herhalde. 2021'de çıkacağı söylenmişti ama o tarihte çıkacağını sanmıyorum. Yeni nesil bir oyun olacağını düşündüğümden PS4'e çıkacağını sanmıyorum ama belli de olmaz.

Büyük bir oyun.
Dolayısıyla God Of War 4'ün tutmasıyla beraber, 2019 gibi başlamışlardır düşünmeye.
Tahminimce 2022-2023 gibi çıkar. Santa Monica, Rockstar gibi değil. Seviyor oyunları seri çıkarmayı.

Trailerdaki siyahlık karanlık temada olacağını. O harfi valla çok güzel oyun yaptık demelerini. O harfinin bıyıklarıda ülkücülerin bıyıklarını anlatıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çıkmayan oyunun nasıl olacağını biz nasıl bilelim yahu? Yine güzel bir şeyler çıkartacaklardır 2018'deki gibi.

Bilemezsin zaten tahmin et anlamında dedim hani God of War 3'den ascensiondan sonra TPS kamera açısı getirdiler ya yeni oyunda o tarz bir yenilik.
Başlığı yanlış atmışım başlık God of War ragnarok nasıl olur olacaktı.
Sadece ufak bir screenshot ile oyunun nasıl olduğunu anlamak için müneccim falan olmak gerekiyor herhalde. 2021'de çıkacağı söylenmişti ama o tarihte çıkacağını sanmıyorum. Yeni nesil bir oyun olacağını düşündüğümden PS4'e çıkacağını sanmıyorum ama belli de olmaz.

Ben screenshot attım trailerde zaten kısaydı oyunu tahmin edemiyorsan o senle alakalı bir durum gereksiz uyarı al mıyım şimdi. Ha bir de başlığı yanlış yazmışım nasıl olurdu sizce anlamında.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı