God of War Ragnarok PC'ye çıkacak mı?

Minnak Ahmet

Yoctopat
Daha fazla  
Çok sevdiğim bir oyun olan God of War yeni serisi olan Ragnarok bizimle buluşacak. Çok heyecanlıyım ama PC çıkacak mı diye merak ediyorum.

Çok sevdiğim bir oyun olan God of War yeni serisi olan Ragnarok bizimle buluşacak. Çok heyecanlıyım ama PC çıkacak mı diye merak ediyorum.

GoW 2018'de çıktı, 2022'de geldi, GoW Ragnarök'ta 2022'de çıksa 2024 gibi gelir PC'ye çünkü exclusive devri yavaş yavaş bitiyor, neden diye soracak olursan adamlar tek platformda yeterince kar edemiyorlar, örnek vermek gerekirse PS 4 100 milyondan fazla sattı ama GoW 2018 25 milyon sattı PS 4'te, o yüzden bir an önce PC'ye de çıkarıp karlılığı artırmak isteyeceklerdir ama bir yandan da PS fanboylarını kızdırmamak için bir süre exclusive olarak kalacaktır. Ben bu sürenin 2 yıl olacağını tahmin ediyorum.

Sony PC'ye oyun çıkarmaya 2020 yılında başladı ve 2 yıl sonra GOW geldi. Ragnarok için bu süre daha da kısa olacaktır. Çünkü PC'ye hazır bir şekilde kenarda bekleteceklerdir. PS için çıktıktan sonra 1-2 yıl içerisinde gelecektir diye düşünüyorum. O arada biraz konsol sattırmaya çalışacaklardır.

GOW'un PC'ye çıkmasını direten yapım ekibiydi ayrıca. Devam oyununu yıllar boyu PC oyuncularına bekletmezler. Mantıklı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı