God of War Ragnarok’un hikâye ek paketi(DLC'si) geliştiriliyor, 2024'de çıkması bekleniyor

GoW'dan uzun bir süre ana oyun görmeyeceğiz bence. Atreus'un devlerle ilgili macerası kesin anlatılacaktır, yanında angrboda ile olan ilişkisinin yavaş yavaş gelişmesi vs. de olacaktır. Kratos'un iskandinav mitine nasıl geldiğini anlatan bir oyun da görürüz. Bu ikisi de küçük çaplı oyunlar olur bence. Belki de Ragnarok ile aynı mekanikleri kullanıp yeni ana oyunda ciddi değişikliklere gidilir. Ama Sony'nin bir de ilk 3 oyunu remake yapacağını düşünüyorum. Sony gibi bir firma bu fırsatı kesinlikle değerlendirecektir. Şahsen GoW fanı olarak fazlasıyla sevindim 2024'de çıkacak olmasına. Ragnarok'un DLC'si olacaksa ps4'de de olmalı. Eğer olmazsa saçma olur. Oyun var DLC yok. Ama ayrı oyun çıkartılarsa getirmeyebilirler. PS4'e gelirse fiyatı ne olursa olsun ön siparişi basarım.

Ragnarök'ta Atreus'un oynanışı çok keyifliydi, onun geliştirilip bir DLC tadında 10 saatlik ek içerik tüketmeyi çok isterim. Umarım öyle olur.
Zaten hikaye çöp ve yarımdı belliydi bir dlc geleceği.
God of War 2018 ve Ragnarök, aksiyon oyunları arasında en iyi hikayeye ve en iyi hikaye sunumunu sahip oyunlardır. Dövüş sistemi ve combat Ragnarök'la beraber çok üst düzeye çekilmiş, aşırı eğlenceli ve akıcı. Neden çöp dediğinizi anlamadım.

Son düzenleme:
Ragnarök'ta Atreus'un oynanışı çok keyifliydi, onun geliştirilip bir DLC tadında 10 saatlik ek içerik tüketmeyi çok isterim. Umarım öyle olur.

God of War 2018 ve Ragnarök, aksiyon oyunları arasında en iyi hikayeye ve en iyi hikaye sunumunu sahip oyunlardır. Dövüş sistemi ve combat Ragnarök'la beraber çok üst düzeye çekilmiş, aşırı eğlenceli ve akıcı. Neden çöp dediğinizi anlamadım.

İddialı laflar hocam. Severim de biraz düşündürdü sizin laflar.

Dostum atreus bölümleri nasıl çok keyifliydi? Atreusa geçince oyunu kapatasım geliyordu sırf platlamak için oraları oynamak zorunda kaldım. Hikaye sunumu olarak ragnarok 2018i yatırır asagi zaten. Ayrıca en iyi hikaye demen çok komik olmuş. Klasik İskandinav mitolojisi oyunu ne kadar iyi bir hikayeye sahip olabilir?

Dostum atreus bölümleri nasıl çok keyifliydi? Atreusa geçince oyunu kapatasım geliyordu sırf platlamak için oraları oynamak zorunda kaldım. Hikaye sunumu olarak ragnarok 2018i yatırır asagi zaten. Ayrıca en iyi hikaye demen çok komik olmuş. Klasik İskandinav mitolojisi oyunu ne kadar iyi bir hikayeye sahip olabilir?

Ragnarök, hikaye konusunda çok daha iyi bence. En azından ilk oyundaki gibi "Külleri dö- Vay canına! Burası en yüksek dağ değilmiş, hadi başka dağa gidelim." sonra "AA, Baldur geldi. Dağa gidemedik. Şimdi 5 saat daha boş boş vakit geçirelim." tarzı bir senaryo yok. Hikayesi de iyiydi.

Ragnarök, hikaye konusunda çok daha iyi bence. En azından ilk oyundaki gibi "Külleri dö- Vay canına! Burası en yüksek dağ değilmiş, hadi başka dağa gidelim." sonra "AA, Baldur geldi. Dağa gidemedik. Şimdi 5 saat daha boş boş vakit geçirelim." tarzı bir senaryo yok. Hikayesi de iyiydi.
Evet, şahsen ben gow 2018i sevmem. Özellikle yılın oyunu olduğunda üzüldüm.Ama şöyle bir durum da var. 2018 gowu sevmeyen biri olarak ben ragnaroka bayıldım. Saatlerimi gomdum platladım ve pişman değilim. Ana hikayeden ilerlersen bulmaca çıkmıyor karşına ragnarokta ama gow 2018 beni çok sıktı o oyunu hissedemedim ben. Ragnarok öyle değil. Ragnarok tam bir şaheserken gow 2018 bana çok sıkıcı geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı