God of War: Resmi Roman Uyarlaması 52 TL'ye alınır mı?

Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, God of War oyununu çok beğenmiştim. Oyunun kitabının olduğunu gördüm. Kitabi sizce alınır mı? Ne düşünüyorsunuz? God of War'ı oynarken hikayesini çok beğenmiştim ve oyundan çok etkilenmiştim. Kitabını da almak istiyorum, en ucuz olarak 52 TL'ye bulabildim. Malum kağıt ve kitap fiyatları düşmez, düşeceğini de sanmıyorum. Benim aklıma takılan tek soru, değer mi? Daha önce alan oldu mu? Yorumlarınızı, düşüncelerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

God of War romanı.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE Oyunların, dizilerin, anime ve manga filmlerinin kitap veya mangaları kullanıcıya sunulan televizyon veya sanal yayım platformları versiyonları ile farklılıklara sahiptir.

En basit haliyle Death Note içinde L denen karakterin gerçek adını asla izleyici bilemezken ben Mangaya sahip olduğum için biliyorum.

Veya aynı durum oyun ve uyarlamalar içinde geçerli. Eğer gerçekten tam orijinal eserse alabilirsiniz ama gördüğüm kadarıyla uyarlama olmuş yani biraz derleme tadı verebilir.

Gördüğüm kadarıyla uyarlama da sorun değil, 50 TL şu devirde aslında çok para da değil. Listeme ekledim, sağ olasın. 3 gün sonra da Amazon da indirim günü var, indirim günü başladığında kitabı alırım. Konuya cevap veren herkese teşekkürler. 🙏 Benim asıl merak ettiğim, kitapla oyunun arasında fark olup olmamasıydı. Kafamdaki soru işareti de gitmiş oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı