God of War vs Uncharted Nathan Drake Collection

sakinolum

Decipat
Makaleler
1
Hangisini almalıyım? God of War daha önce oynamıştım ama yarım kalmıştı CD'yi de satmıştım. Dijital alacağım alırsam indirime girdiğinde. Uncharted Nathan Drake Collection demosunu indirdim Türkçe dublajı falan güzeldi ama oyunun mekanikleri Uncharted 4'ten sonra kötü geldi. Kararsız kaldım hangisini almalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Hangisini almalıyım? God of War daha önce oynamıştım ama yarım kalmıştı CD'yi de satmıştım. Dijital alacağım alırsam indirime girdiğinde. Uncharted Nathan Drake Collection demosunu indirdim Türkçe dublajı falan güzeldi ama oyunun mekanikleri Uncharted 4'ten sonra kötü geldi. Kararsız kaldım hangisini almalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

İkisini de oynadım, yerinizde olsam mekanik ve hikayesi açısından God of War alırdım. Tabii ki karar sizin, sizin zevkinizle de alakalı.

Uncharted ve God of War'ı karşılaştırmak büyük hata ama ısrarla Uncharted oynamak istiyorsan 1.oyunu tavsiye etmem mekanikleri olsun tarzı olsun çok kötü.

Yeni konular

Geri
Yukarı