İnceleme God of War

Kaos kılıçları olmasa çekilecek oyun değildi kaplumbağaya çevirmişler Kratos'u bu kadar yavaş bir combat olamaz.
Kaos kılıçları rahatlatıyor combatı Kratos'un zıplayamamasıda ayrı saçmalık ne combolar çıkarırdım zıplayabilseydi.

@Hellblazer Aku

Bütün yetenekleri açtığına emin misin? Ben oyunda açılabilecek tüm yetenekleri açtım ve hiç yavaş hissetmedim. İşin içine runik ataklar falan da girince dövüşler oldukça akıcı oluyor. Evet balta Kaosun Kılıçları'na göre daha ağır fakat bu normal bence, balta sonuçta. Hatta ben balta ile oynarken daha fazla keyif aldım bile diyebilirim.

Konuyla alakasız olabilir bilmiyorum ama Pazartesi God of War'ı aldım. Oyunun hikayesini bilmediğim için ilk önce youtubeden 1,2, chains of olympus ve 3 ü izledim. Hikayesini fln aşırı beğendim. Steamdeki gow'u beğeneceğimi de düşünüyorum. Ama aklımda birkaç soru var.
1- Başka izlemem gereken gow hikayesi var mı?
2- Atreus bizim gerçek oğlumuz mu? Daha steamdeki gow'u oynamadığımı söyleyim şimdiden. Sadece oyun görüntülerini gördüm o yüzden merak ediyorum. (Bu konudaki incelemeyi de okumadım şimdilik).

Atreus bizim gerçek oğlumuz mu? Daha steamdeki GoW'u oynamadığımı söyleyim şimdiden. Sadece oyun görüntülerini gördüm o yüzden merak ediyorum. (Bu konudaki incelemeyi de okumadım şimdilik).

Atreus, Kratos'un ikinci evliliğindeki eşinden (ilk eşi ölünce tekrar başkasıyla evlenmiş) olan öz oğlu.

Başka izlemem gereken GoW hikayesi var mı?

Ben önceki GoW oyunlarının hiçbirini izlemeden veya oynamadan oynadım bu oyunu. Her ne kadar eski oyunlara göndermeler ve bağlantılı yerler de olsa bu oyunun hikâyesi kendi içinde başlayıp bitiyor. Önceki oyunların hiçbirini izlemesen de bu oyunun hikâyesini anlarsın yani.

Evet 2. ye oynuyorum şu an Kratos aşırı yavaş sallıyor Baltayı yaşlılıktan değil bence Dante'de yaşlandı ama genç halinden 10 kat daha hızlı savaşıyor.

2. ve 3. oyunu böyle oynardık 2018'de bu imkansız hem Kratos'un mobilitesini almışlar hem saldırıları hızlı değil ağır olmuş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şuanda şu ışık açmak için gittiğimiz diyarın oradayım. Bahsettiğiniz spoiler nerde tam olarak okumaya korkuyorum.

Şuanda şu ışık açmak için gittiğimiz diyarın oradayım. Bahsettiğiniz sürprizbozan nerede tam olarak okumaya korkuyorum

Genel olarak hikâyeyi anlattığım kısımda sürprizbozan bulunuyor. Okumaya devam etmek için direkt olarak incelemenin "oynanış" kısmına geçebilirsin. Hikâyeyi bitirdikten sonra dönüp hikayeyi anlattığım kısmı yeniden okursun.

Evet 2. ye oynuyorum şu an Kratos aşırı yavaş sallıyor baltayı, yaşlılıktan değil bence Dante de yaşlandı ama genç halinden 10 kat daha hızlı savaşıyor.

Hızlı kombolar için Kaosun Kılıçlarını kullanmak en iyisi. Balta biraz ağır kalıyor ona göre evet.

Kaos kılıçlarını nerede buluyoruz?

Kaos kılıçları nerede bulunuyor ben bulamadım da.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…