God of War'da gamepad komutu fazla algılıyor

786026

Yoctopat
Selam arkadaşlar, Epic Games üzerinden indirdim. Orijinal PS4 kolu kullanıyorum. Default şekilde ve X360CE ayarları şeklinde 2 kez denedim ancak durum aşağıda bıraktığım videodaki gibi. Bir kere aşağı yaptığım veya bir tuşa tıkladığım zaman fazla algılıyor. Bunun çözümü nedir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, Epic Games üzerinden indirdim. Orijinal PS4 kolu kullanıyorum. Default şekilde ve X360CE ayarları şeklinde 2 kez denedim ancak durum aşağıda bıraktığım videodaki gibi. Bir kere aşağı yaptığım veya bir tuşa tıkladığım zaman fazla algılıyor. Bunun çözümü nedir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Steam'den mı alındı.

Hocam Epicten oyuna girdiğiniz zaman Ubisfot,ea veya Steam gibi benzeri launcherler kapalı olsun, etkiliyor bazı durumlarda çakışma oluyor.
Bunu bir deneyin eğer olmassa
Bu konudaki adımları uygulayın, steam için bu ama epicteki oyunu steame ekleyebilirsiniz, yorumlarda nasıl yapıldığı söylenmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı