God of War'da gelişmek

FurkanGuray1

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, God of War aldığımdan beri gelişemiyorum. can barım hala aynı. oyunun sonlarına doğru yaklaştım, 3 saat kaldı, benim olduğum yerde olanların her şeyi maksimum seviye ve can barı 2 katı; benim ise başladığımdan beri aynı, giydiğim zırhlar da gelişmiyor.

Selamlar, God of War aldığımdan beri gelişemiyorum. Can barım hala aynı. Oyunun sonlarına doğru yaklaştım, 3 saat kaldı, benim olduğum yerde olanların her şeyi maksimum seviye ve can barı 2 katı; benim ise başladığımdan beri aynı, giydiğim zırhlar da gelişmiyor.

Etrafından özel şeyler bulman mesela elma ondan 3 tane bulursan canın artıyor ve boynuz gibi bir şey var oda rage i arttırıyor ve kendinden çok çocuğun gelişimine yatırım yap hayvan gibi güçlü oluyor tavsiyem çocuğa yatırım yaparak koyalca bitirebilirsin oyunu 1 vuruşta 3 4 kişiye vuruyor ve gelelim zırh konusunda nefes alamadığım bir dünya var adını hatırlamıyorum kutulardan bir şey çıkıyor onları topla onlardan zırh yap bayağı iyi o zırh ve oyun bittiğinde tavsiyem valkürlere karışma sadece 1'ini öldürebildim.

Yeni konular

Geri
Yukarı