God of War'da nasıl gelişirlir?

pilotds

Centipat
Daha fazla  
Oyunda insanlar bayağı güçlü. Zırhlar, bileklikler ve kırmızı sarı yetenekleri nasıl bulacağız? Oyun bize mi verecek yoksa satın alıp geliştireceğiz mi?

Oyunda insanlar bayağı güçlü. Zırhlar, bileklikler ve kırmızı sarı yetenekleri nasıl bulacağız? Oyun bize mi verecek yoksa satın alıp geliştireceğiz mi?
Onlar oyun sonlarına doğru açılmaya başlıyor zaten hocam, eğer normal oyun modunda en iyi zırhları elde etmek isterseniz Niflheim'a giderek oradan sağlam zırh alabilirsiniz. Eğer en güçlü zırhı almak isterseniz oyunu bitirip New Game+ moduna girerek tüm valkürleri öldürdükten sonra size Zeusun zırhını verecektir.

Onlar oyun sonlarına doğru açılmaya başlıyor zaten hocam, eğer normal oyun modunda en iyi zırhları elde etmek isterseniz Niflheim'a giderek oradan sağlam zırh alabilirsiniz. Eğer en güçlü zırhı almak isterseniz oyunu bitirip New GAME+ moduna girerek tüm valkürleri öldürdükten sonra size zeusun zırhını verecektir.

Ben daha yeni başladım cadı bizi bir ormana götürdü bizim çoçuğun yayını büyüledi. Şu an zırhlarım kötü ve şu satın aldığımız cücelerde hep aynı zırhlar var ve kötüler biraz iyi zırhlar olsa iyi olacak.

Ben daha yeni başladım cadı bizi bir ormana götürdü bizim çoçuğun yayını büyüledi. Şu an zırhlarım kötü ve şu satın aldığımız cücelerde hep aynı zırhlar var ve kötüler biraz iyi zırhlar olsa iyi olacak.
Şuan zırhlarınızın kötü olması normal ve oyunda ilerledikçe iyi zırhlar açılacak, kırmızı nadirlikte eşyalar New Game+ modunda açılıyor, Sarı nadirlikte eşyaları zaten oyun sonlarına doğru alıyorsunuz. Eğer New Game+ öncesi güçlü zırh almak istiyorsanız dediğim gibi oyunda ilerledikten sonra Niflheim'a gidin, oradan güzel zırhlar alırsınız.

Geri
Yukarı