God of War'da zorluk nasıl değiştşirilir?

emorato

Hectopat
Daha fazla  
God of War'a zorluk çok zor olduğundan deliriyorum. Öyle böyle değil zorluk. Yaşayan bilir anca. Dosyaları oynayıp değiştirme imkanım var mı?

God of War'a zorluk çok zor olduğundan deliriyorum. Öyle böyle değil zorluk. Yaşayan bilir anca. Dosyaları oynayıp değiştirme imkanım var mı?

Ayarlardan değiştirebiliyorsunuz galiba.

Buradan.

1681420520918.png

Bana bir hikaye anlat en kolayı, ben savaş tanrısıyım en zor olanı. Bende kaçıncı bölüm bilmiyorum kanatlı, şeytanımsı dişi bir karekter var. 2 haftadır burda takılı kaldım. Bir türlü gecemedim. En fazla 30 saniye mücadele ediyorum pat die bir, iki hamlede beni öldürüyor. Oyundan soğuttu beni. Halbuki en kolayında oynuyorum. Açmak bile istemiyorum oyunu...

Bana bir hikaye anlat en kolayı, ben savaş tanrısıyım en zor olanı. Bende kaçıncı bölüm bilmiyorum kanatlı, şeytanımsı dişi bir karakter var. 2 haftadır burada takılı kaldım. Bir türlü gecemedim. En fazla 30 saniye mücadele ediyorum pat die bir, iki hamlede beni öldürüyor. Oyundan soğuttu beni. Halbuki en kolayında oynuyorum. Açmak bile istemiyorum oyunu...

Ben valkürü saldım geçilecek gibi değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı