God of War'daki kratos gerçekte var mıdır?

Kratos, tamamen oyun için uydurulmuş bir figür.

Mitolijiye gelirsek, fasa fiso hepsi.

Ben tek tanrıya inanıyorum hocam. Mitoloji kadar saçma pek bir şey yoktur. Yıldırım tanrisi savaş tanrisi su tanrisi bu tanrisi her şeyin bir tanrisi varmış. Sacmaliktan ibaret olduğunu düşünüyorum mitolojilerin.
Tek tanrı da en az mitoloji kadar saçma bana kalırsa.

Böyle bir mitoloji konusunun oyun kategorisinde açılması komik.

Soruya gelecek olursak kesin bir belge olmadığından inanıp inanmamak kişiye kalmıştır. Dinler hakkında bile az çok belge bulunurken mitler hakkında çok az bilgi bulunuyor bu durumda gerçek olma ihtimali maalesef düşük. Zaten mitolojiyi sevenlerin çoğu gerçek olduğundan değil araştırması ve okuması zevkli olduğundan seviyordur. Destansı olaylar insanların ilgisini çekiyor.
ben gerçek hayatta açmıştım konuyu moderatör bey çekmiş :)

Bu tür eski inançlar günümüz için yetersiz kalıyor hocam. Zamanında çıkamadıkları için tanrıların olimpos dağı'nda yaşadıklarını söylüyorlardı, şimdi helikopter de var uçak da.

Bunun için açıkçası Antalya olimpos a gittim her taşı toprağı inceledim zaman yıla dair bir bilgi bulamadım olimpos la alakalı çok mezar yapı var haliyle ama bilgiye gelince sıfırı çekiyorum hocam. :D

ben gerçek hayatta açmıştım konuyu moderatör bey çekmiş :)

Bunun için açıkçası Antalya olimpos a gittim her taşı toprağı inceledim zaman yıla dair bir bilgi bulamadım olimpos la alakalı çok mezar yapı var haliyle ama bilgiye gelince sıfırı çekiyorum hocam. :D
Yunanistan'da olan değil mi Mount Olympus?

Yeni konular

Geri
Yukarı