God of War'ın fazla abartılması

Zevk almamış olabilirsiniz. Beğenmemiş olabilirsiniz. Ancak ben fazla abartıldığını düşünmüyorum. Hatta açık dünyası anlattığınızın aksine tam tadındaydı, ve neredeyse her köşesini didik didik etmekten keyif alarak oynadığımı söyleyebilirim. O durumu AC serisi için söyleyebiliriz mesela. Bulmacalara gelecek olursak bahsettiğiniz son oyun ise eğer bulmacalar ilk 3 oyundakilerin yanında fazlasıyla basitti. Boss dövüşleri konusunda da tekrara düştüğünü pek kabul edemeyeceğim. Özellikle Valkyrie dövüşlerinin hepsi kendine özgü skillere sahipti ve çözmeden evvel mutlaka 1-2 kere ölüyordunuz. Diyarlara ışınlanma konusunda yükleme sürelerinden ötürü benim de canımı sıkmıştı bu konuda hak veriyorum. Hikaye anlatımı kısmında da Kratos'un geçmişinden kaçması, çocuğa çaktırmamak için gösterdiği çaba vs. derken gayet keyif alarak oynadığım bir oyun oldu benim için.

Ayrıca şu son bir kaç yıldır hemen her oyunun early access etiketiyle daha bitmeden yarım yamalak piyasaya sunulmasına rağmen GoW'un eksiksiz, markasına yakışır kalitede yeniliklerle çıkmış olması övgüleri hak ediyor bence.

Vallahi bu oyunda ne buluyorlar anlamıyorum sıkıcı bir oyun bence.

Vallahi bu oyunda ne buluyorlar anlamıyorum sıkıcı bir oyun bence.
heheh Peki siz ayıla bayıla oynadığınız bir örnekten bahsedin. Biz de GoW' u neden bu kadar sıkıcı bulduğunuzu tartışabilelim. Belki doğrudan bu tür oyunlara karşı soğuksunuzdur. Kim bilir?

Bir oyun zevkinize uymadığı için abartılmış olmaz.

heheh peki siz ayıla bayıla oynadığınız bir örnekten bahsedin. Biz de GoW'u neden bu kadar sıkıcı bulduğunuzu tartışabilelim. Belki doğrudan bu tür oyunlara karşı soğuksunuzdur. Kim bilir?

Uncharted serisine bayılıyorum.

Çoğu oyun olduğundan fazla abartılıyor aslında. Bu sadece God of War oyununa özgü değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…