Godot Engine open gl hatası

umuthakan12

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, öncelikle laptopum var ama çok iyi değil. Biraz eski bir laptop kendisi, Unity yüklemiştim ve Unity kaldırmadı daha doğrusu uygulmayı açtı fakat mor ekran verdi.
Ben de son zamanlarda bazı gamejamlerde bulunmak için aklımda bir proje vardı. Ve uzun aramalarım sonucunda Godot Engine oyun motorunu buldum ve başlangıç için iyi bir bilgi haznesine kavuştum fakat yaptığım scriptleri, sahneleri oynatmak istediğimde open gl adında bir hata aldım bilgisayarım Direct X desteklıyor surumu DirectX 12.
Ve şu an ne yapacağım hakkında hiçbir fikrim yok. Ne yapmalıyım?😭😭😭

Ek Açıklama 2021-03-27 135848.png

Hatada:
Ekran kartı sürücünüz desteklenen OpenGL versiyonlarından hiç birini desteklemiyor. Lütfen ekran kartı sürücünüzü güncelleyin. Eğer çok eski veya dahili bir GPU'ya sahipseniz yükseltin. (yenisine geçmek)
Yazıyor.

Yeni driver varsa yükleyip şansınızı deneyin. Eğer yine aynı hatayı verirse sisteminiz kaldırmıyor demektir.

cevaplarınız için çok teşekkür ederim dediğim gibi bilgisayar pek iyi değil ekran karti
İntel(R)Hd graphics, yani driver booster uygulaması ıle bu bılgısayara sadece ınternet ıcın drıver kurdum bu işler hakkında pek bilgim yok.yani ekran kartı olsun bunlara hıc drıver kurmadım:(

cevaplarınız için çok teşekkür ederim dediğim gibi bilgisayar pek iyi değil ekran karti
İntel(R)Hd graphics, yani driver booster uygulaması ıle bu bılgısayara sadece ınternet ıcın drıver kurdum bu işler hakkında pek bilgim yok.yani ekran kartı olsun bunlara hıc drıver kurmadım:(
Bunu indirip sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırır mısın?

Geri
Yukarı