Göbek Nasıl Eritilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kız değilim. Cinsiyette bay yazıyor zaten.
Şahsı pek takmıyorum (Kim olduğunu anladın sen :D) zaten emme hizmeti olarak yardımcı olmaya çalışıyoruz. Halka kazandırmak gibi bir misyonda denebilir.

Ben basketbol oynadığım aralar aşırı fazla yiyordum ona rağmen çok kilo verdim. Bunun dışında güç için antrenmanlar yaptım o sıralarda çok verdim. Hayatından gereksiz besinleri tamamen çıkaramazsın. Ama onları olabildiğince az alırsan ve yeterince spor yaparsan verirsin. 8 aydır spor yapıyorum senin yaşındayım. Değişimler o kadar çok ki... Motivasyon olsun diye yazarım istersen.
Not: İnternette bin tane kaynak var artık bilgi almak çok kolay. Bence buradan yazanlarla yetinme.

Eğer doğru uygularsanız en garanti yöntem kalori saymak. Günlük ihtiyacınızdan 300 - 500 arası daha az kalori alırsanız değişim kaçınılmazdır.

48 Kilosun çok fazla değil ki. Asıl benim kilo vermem gerekiyor. 97 Kiloyum. Genelde bazı bayanlarda manken hastalığı varmış öyle duymuştum. Sende de var mı? Zayıflama isteği sürekli. Zayıf olmana rağmen hala kilo vermek istemek yani?
Bakınız; Aneroksiya Nevroza. Erkeklerde de olabiliyor. Benim yakın bir kız arkadaşım da vardı.
Kızlar kas yapabiliyor muydu?
Senden benden daha kaslıları var :)

Göbeğim kendi egemenliğini kurmaya gidiyor artık. 1 ay önce böyle değildim fakat son 6 hafta LGS çalışmaya başlayınca böyle oldum tek yaptığım okuldan eve gelmekti. Nelere dikkat etmeli? Ne yiyip ne içmeliyim? Neyi fazla neyi az tüketmeliyim? Neler yapmalıyım?
Hangi sporla uğraşmalıyım?

Kilo: 48
Boy: 150-155

Şu anda kaç yaşındasın? Evde çok ağır olmayan egzersizler dene. Fazla ağır spor yapma kendini sakatlayabilirsin. Veya bir sporada yazılabilirsin :) ben kick box kursuna gidiyordum ve şınav mekik vb. şeyler yaptırıyorlar (dahası da var). Çok fazla çekmeyeceksin yoksa sakat olabilme şansı var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı