Göğüs Kıllı Uzaması

Hocam insan memeliler sınıfına girer ve memelilerin çoğunluğunun vücudu kıl ve tüy ile kaplıdır, eğer kıllarınız dan kurtulmak istiyorsanız lazer epilasyon yaptırabilirsiniz ama bence fazla kafaya takmayın çünkü bütün insanların özelliği bu.

Hocam ağda yapabilirsiniz. Ilk yaptığınızda belki canınız biraz fazla acır ve kıl kökleri ilk defa ağda yapıldığı için kanayabilir. Hem farklı bir deneyim olur sizin için. 2 gün sonra tekrar cıktı gibi derdiniz de olmaz.
Ağda da şekere var kıllara güç veriyor diyorlar.
Hocam insan memeliler sınıfına girer ve memelilerin çoğunluğunun vücudu kıl ve tüy ile kaplıdır, eğer kıllarınız dan kurtulmak istiyorsanız lazer epilasyon yaptırabilirsiniz ama bence fazla kafaya takmayın çünkü bütün insanların özelliği bu.
Gerçekten doğru diyorsunuz ama öyle gezmek istemiyorum :(

Yok hocam. Sekersiz olanlarda var. Ben koltuk altımı agdayla alıyorum ve 1 ay rahat oluyorum neredeyse. Anneniz veya ablanız varsa sorabilirsiniz.
Hocam önerebileceğiniz bir şey varsa link atarsanız çok memnun olurum ben de bugün çıkınca alayım.
Bir de ağda yapmadan önce veya sonra başka bir şey yapıyor musunuz? (Krem, yağ, köpük vs.)

Hocam benim yaptığım makinede ağdayı eriterek olan fakat siz onla uğraşmak yerine buna bakabilirsiniz. Daha rahat daha kolay olur sizin için.
.

Ağda yapmadan önce peceteyle silin yapacağınız kısmı. Ter falan olmasın yani. Yaptiktan sonra normalde masaj yağı gibi şeyler kullanılır fakat, attgim linkteki ürünü alırsanız, içinden bir mendil de çıkıyor. Agdadan sonra mendille silseniz yeterli oluyor.

@muyaw

Hocam benim yaptığım makinede ağdayı eriterek olan fakat siz onla uğraşmak yerine buna bakabilirsiniz. Daha rahat daha kolay olur sizin için.
.

Ağda yapmadan önce peceteyle silin yapacağınız kısmı. Ter falan olmasın yani. Yaptiktan sonra normalde masaj yağı gibi şeyler kullanılır fakat, attgim linkteki ürünü alırsanız, içinden bir mendil de çıkıyor. Agdadan sonra mendille silseniz yeterli oluyor.

@muyaw
İnternetten bekleyecek kadar çok vaktim olmadığı için ben de bu ürünü aldım:

Hem farklı bölgeler için bantlar vardı hem de sizin onerdiginizin emsali olduğundan aldım.
Bu aldığım ürün uygun mudur?
Bir de üstünde acıtmaz yazıyor doğru mu 😰

Son düzenleme:
Jilet vurduğun içindir. Benim gibi kıllardan rahatsız oluyorsan lazer seansına git. Ben 2 senede tüm kıllarımdan kurtuldum ve aşırı rahatım. Kılsız erkek adam mı olur diyen yobazlara hiç takılma onlar mağara adamı gibi kalsın.

Aşağıya yaptırmak istiyorum. Acı veya zararı var mı? Malum sıkıntılı bölge. Bir şey olursa ben ne yaparım sonra.

Geri
Yukarı