Göğüste tekmeleme ve vurma hissinin sebebi ne olabilir?

• Konuyu başlatan Bir6
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 41
  • Görüntüleme 2B

Bir6

Picopat
Sizce sebebi nedir? Doktara gittim, muyene oldum. Bana EKG çektiler, kan tahlili yaptılar, tansiyonumu ölçtüler, akciğer röntgeni çektiler, nabzıma baktılar ama bir şey çıkmadı. Bu ayın sonunda tekrar gideceğim doktora, sebebi başka ne olabilir? Yaşım 17.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce sebebi nedir? Doktara gittim, muyene oldum. Bana EKG çektiler, kan tahlili yaptılar, tansiyonumu ölçtüler, akciğer röntgeni çektiler, nabzıma baktılar ama bir şey çıkmadı. Bu ayın sonunda tekrar gideceğim doktora, sebebi başka ne olabilir? Yaşım 17.
Hocam hamilesiniz.

Çarpıntı olabilir. Düzensiz uyku düzeni, sağlıksız beslenme, spor yapmama, aşırı ve geç saatlerde kafein tüketimi sebep oluyor olabilir.

Çarpıntı olabilir. Düzensiz uyku düzeni, sağlıksız beslenme, spor yapmama, aşırı ve geç saatlerde kafein tüketimi sebep oluyor olabilir

Uyku düzenim normal geç yatmıyorum ve yeterince geç saatlerde kafein tüketmiyorum. Spor olarak da her gün olmasa da ara ara sporda yapıyorum.

Benim iş yerinde bir çalışan bu sebepten ötürü doktora gitti. Damar tıkanıklığı olabilir diye perşembe günü anjiyo altında ameliyata girecek. Eko çektirmeni tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı