Gök yüzündeki cisim ne olabilir?

Gülhane Gazozu

Hectopat
Dostlar gök yüzünde mavi kırmızı sarı mor parlayan bir şey gördüm Ankaralı yıldız olamayacağına göre ne olabilir sizce baya büyüktü ve bir anda bem beyaz olup kayboldu.
Video nasıl ekliyoruz bulamadım rica etsem nasıl yapıldığını söyleyebilir misinizi videoyu atayım direkt şimdiden teşekkürler.

Dostlar gök yüzünde mavi kırmızı sarı mor parlayan bir şey gördüm Ankaralı yıldız olamayacağına göre ne olabilir sizce baya büyüktü ve bir anda bem beyaz olup kayboldu.
Video nasıl ekliyoruz bulamadım rica etsem nasıl yapıldığını söyleyebilir misinizi videoyu atayım direkt şimdiden teşekkürler.
YouTube'ye ekleyin sonra da buraya linkini atın.

Technopat'ta video atma özelliği yok sadece fotoğraf atma özelliği var diye biliyorum. Eğer yoksa videoyu YouTube kanalınızdan gönderip linkini atın.

YouTube erişimide yok sen konuyu askıya al hocam olaylar durulunca tekrar açarsın.

Fotoğraf atabilir misin? Yıldız olduğunu düşünüyorum önüne bulut vs gelmiştir. Yıldızlar renk değiştiriyor gibi görünür.

Şu an Uranüs ve Mars gezegenleri nispeten dik açıda. Belki Mars gezegenini görmüşsündür. Belki de yıldızdır.

Sirius yıldızı da yaklaşık 35-40 derece kadar tepede. En parlak yıldızdır kendisi. Büyük görünebilir.

Fotoğraf atabilir misin? Yıldız olduğunu düşünüyorum önüne bulut vs gelmiştir. Yıldızlar renk değiştiriyor gibi görünür.

Şu an Uranüs ve Mars gezegenleri nispeten dik açıda. Belki Mars gezegenini görmüşsündür. Belki de yıldızdır.

Sirius yıldızı da yaklaşık 35-40 derece kadar tepede. En parlak yıldızdır kendisi. Büyük görünebilir.
Fotoğraf ile belli olmuyor ama şöyle buyrun ayrıca 6S kullanıyorum malüm görüntü kalitesi baya düşük yarın net fotoğraflar atabilirim pederin telefonundan belki yasak kalkar video atarım
411D3F53-75D2-4112-ADFF-E3BDAB6A0C39.jpeg

Ooo ben onları görmeyeli biraz zaman oldu. Uzaylı dostlarımız. Bana bir zarar vermediler, henüz. Arkadaşım altına edecekti az kalsın. Sanırım ona biraz zarar vermiş sayılırlar.

Genelde toplu halde geziyorlar sizinki tekse şu sıralar gerçekleşen meteor yağmuru dolasıyla gördüğünüz bir meteor da olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı