Çözüldü Gökyüzü olayları konulu filmin adı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Gemi İnşaatı / Makina Mühendisliği
Merhaba arkadaşlar, bir film izlemiştim zamanında ama ismini unuttum. Konusu, hatırladığım ayrıntı olarak, fırtına gibi olayları ve hortumları sanırım gözlemlemek amacıyla özel bir araç üreten biri vardı. Bu araçla fırtına ve hortumlarım içine girip kamera ile kayıt altına alınabiliyordu. Hatta arabanın altında bazı ayaklar çıkıp yere sabitleniyordu vs. Hatırlayan arkadaşlar söylerse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aklıma gelen bi filmi daha atayım da içerikleri gerçekten unutmuşum ya. Adını zor hatırladım. Bu olabilir mi peki?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam izledim fragmanı izlediğim kadarıyla bu arabadan ve karakterlerden hatırladım. Hatta yeni farkettim The Walking Dead dizisindeki Carl ın annesi de burda oynuyormuş.
NOPE olabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam dediğiniz filmi izlemedim zaten 2022 filmiymiş. Benim dediğim eski bir film bilmiyorum ama belki 7 8 senelik vardır herhalde yada 10 senelik.

Hocam dediğiniz filmi izlemedim zaten 2022 filmiymiş. Benim dediğim eski bir film bilmiyorum ama belki 7 8 senelik vardır herhalde yada 10 senelik.
Aklıma gelen bi filmi daha atayım da içerikleri gerçekten unutmuşum ya. Adını zor hatırladım. Bu olabilir mi peki?

Hocam izledim fragmanı izlediğim kadarıyla bu arabadan ve karakterlerden hatırladım. Hatta yeni farkettim The Walking Dead dizisindeki Carl ın annesi de burda oynuyormuş.

Çözüm
TWD bir bölüm bile izlemedim ya :d Hiç dizi izleme alışkanlığım yok. Arada bir film izlerim o da 1.5x hızda. Aradığınız film bu muymuş?

TWD bir bölüm bile izlemedim ya :d Hiç dizi izleme alışkanlığım yok. Arada bir film izlerim o da 1.5x hızda. Aradığınız film bu muymuş?
Evet hocam buymuş bende 1 aydır oyun oynamayı bıraktım film izliyorum aralarda boş zaman olursa 🙂

Geri
Yukarı