Gömlek ve pantolon altına casual ayakkabı önerisi

Kafein26

Centipat
Daha fazla  
Okul balosu var. Siyah gömlek ve koyu gri pantolonum var. Altına siyah casual ayakkabı arıyorum ama nasıl bir şey almam gerek karar veremedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu model güzel fakat
Casual ayakkabi o kombine çok gitmez bence af1'07 veya beyaz logolu court vision daha güzel gider gibi spor olur.
Edit: Bütçeyi aşıyormuş.

Okul balosu var. Siyah gömlek ve koyu gri pantolonum var. Altına siyah casual ayakkabı arıyorum ama nasıl bir şey almam gerek karar veremedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam model güzel ama biraz daha ince tabanlı bir şey olursa daha iyi olur gibi teşekkürler yine de.

Gömlek ve pantolonun nasıl durduğuna bağlı biraz.

Çok spor değil çok klasik de değil arada gibi. Ayakkabıda ne spor ne de çok klasik tam orta ayarda bir şey arıyorum.

Bu tarz bir ayakkabı mı arıyorsunuz? Belki hoşunuza gider, benim tercihim olmuyor genelde klasik kombinlere. Klasik kombinlerime genelde siyah veya beyaz air force ve aşağıdaki görselde olan türden ayakkabılar giyiyorum, kahverengisi ve siyahı var.

1713129857205.png

Bu tarz bir ayakkabı mı arıyorsunuz? Belki hoşunuza gider, benim tercihim olmuyor genelde klasik kombinlere. Klasik kombinlerime genelde siyah veya beyaz Air Force ve aşağıdaki görselde olan türden ayakkabılar giyiyorum, kahverengisi ve siyahı var.

Yok hocam bu dede ayakkabısı gibi :D attığım resimdeki gibi Basic bir şey düşündüm. Teşekkürler öneriniz için.

Dosya Ekleri

• images.jpeg
    images.jpeg
    7 KB · Görüntüleme: 7

Yeni konular

Geri
Yukarı