Gömülü Sistemler ve FPGA Eğitimi (Eğitmen Selçuk Başak, ÜCRET: 200.- TL, Öğrenci: 140

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Gömülü Sistemler ve FPGA Eğitimi sadece mühendislere veya mühendislik öğrencilerine yönelik ileri bir sınıf içi eğitimdir. Eğitimin ön şartı katılımcıların herhangi bir model Altera FPGA platformlarına sahip olmalarıdır. Deneyimli mühendisler eşliğinde başlangıç seviyesi uygulamaları içerecektir. FPGA Platformları, eğitim sonunda katılımcıların olacaktır. Gömülü Sistemler ve FPGA Eğitimi kapsamında, katılımcılara gömülü sistemlerin prensipleri, CPLD ve FPGA kullanımı ile ilgili giriş düzeyinden ileri düzeye doğru eğitimler verilecektir.Bu eğitimler ile kullanıcıların FPGA ve CPLD yapılarını tanımaları, programlama ve simülasyon konularında bilgi sahibi olmaları sağlanacaktır. Eğitim kapsamında içerik olarak FPGA üreticilerinin kaynaklarından yararlanılacak ve eğitime paralel uygulamalar ile eğitim pekiştirilecektir. Çeşitli deney ve projelerin sıfırdan başlanarak tasarlanması, simulasyonu ve gerçeklenmesi ile uygulamalı bir eğitim yolu izlenecektir. Eğitim 5 Hafta ve 24 saattir. Başlangıç: 17 Mayıs 2011 Çarşamba, Kesin Kayıtlar Başlamıştır

Çizgi TAGEM | e-Kampüs | Web Seminerleri | Gömülü Sistemler ve FPGA

Uyarı! Bu konu 14 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı