Gördüğüm ilginç rüya

Negan Smith

Kilopat
Makaleler
1
Sizlerle bu sabah gördüğüm, benim için korkunç ama başkalarına komik gelebilecek bir rüyamı paylaşacağım. Rüyamda bilgisayarımla oynuyordum, sonra kulaklığımda "Ses, 1-2 Deneme. Beni duyuyor musun? Bilgisayarının kontrolü artık bende." Tarzı bir anons duydum. Kontrol gitti ve bilgisayarın içinden geçmeye başladı heykır arkadaş. Yemin ediyorum ter içinde uyandım. Umarım gerçekte de böyle bir şey yaşamam :p Sizin de varsa anlatabilirsiniz ilginç rüyalarınızı.

Rüyamda ilkokulda aşık olduğum kız vardı. Pembe giyinmişti. Ve ilginç bir şekilde rüyamın kontrolü bendeydi. Ben de ona aşık olduğum için koştum. Ben ona yaklaşmaya çalıştıkça benden uzaklaşıyordu. Sonra ben bir şeyler söyledim. Akvaryumun içinde bir balık sınıfına (ilkokulda çok çizgi film izlerdim.)spawnlandık. Orada herkes balıktı bir o bir ben insandım. Sonra ona tirip(doğrusu bu mu bilmiyorum.) atarak matematik anlattım.

Sizlerle bu sabah gördüğüm, benim için korkunç ama başkalarına komik gelebilecek bir rüyamı paylaşacağım. Rüyamda bilgisayarımla oynuyordum, sonra kulaklığımda "Ses, 1-2 Deneme. Beni duyuyor musun? Bilgisayarının kontrolü artık bende." Tarzı bir anons duydum. Kontrol gitti ve bilgisayarın içinden geçmeye başladı heykır arkadaş. Yemin ediyorum ter içinde uyandım. Umarım gerçekte de böyle bir şey yaşamam :p Sizin de varsa anlatabilirsiniz ilginç rüyalarınızı.
Gidip Aslan Amca'nın yanındaki hain adamı ararken banka "Hack edersen" olacağı budur. 😀
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gidip Aslan Amca'nın yanındaki hain adamı ararken banka "Hack edersen" olacağı budur. 😀
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben değildim o ya, dublör o. Bilgisayardan ne anlar Polat :p
Şaka maka forumda Kurtlar vadisi izleyicilerine rastlayınca mutlu oluyorum :)
Yakın zamanda bilgisayarına virüs veya o tarz bir şey bulaştıysa yahut bilgisayarın hacklendiyse ya da bu tarz bir filmi izleyip etkisinde kaldıysanız normal.
Hiçbiri olmadı. Bilgisayarla çok uğraştığım için oldu sanırım. Ha bir de forumda bilgisayarı hacklenen bir arkadaşın konusunu okumuştum etkisinde kaldıysam bilemem.

Ben değildim o ya, dublör o. Bilgisayardan ne anlar Polat :p
Şaka maka forumda Kurtlar vadisi izleyicilerine rastlayınca mutlu oluyorum :)

Hiçbiri olmadı. Bilgisayarla çok uğraştığım için oldu sanırım. Ha bir de forumda bilgisayarı hacklenen bir arkadaşın konusunu okumuştum etkisinde kaldıysam bilemem.
Konunun linkini atar mısınız?

Geri
Yukarı