Gördüğüm ilginç rüya

Konunun linkini atar mısınız?
Yalan olduğu bariz belli ama gerçek olduğunu düşününce korkmadım değil. Birkaç kişi de yanlış yeri kandırıyorsunuz vesaire yazmış.

Yalan olduğu bariz belli ama gerçek olduğunu düşününce korkmadım değil. Birkaç kişi de yanlış yeri kandırıyorsunuz vesaire yazmış.

Daha sonradan kardeşim yazmış tarzı bir şey diyor ama bence hedefi trol.

Lozan gibi geldi ama korktum .d

Geçen ben de bilgisayarlı rüya gördüm.
Terkedilmiş bir hangar gibi bir yerin içerisinde Commodore 128D buluyordum. Rüyanın devamında tamamen farklı şeyler oluyor.

Geçen ben de bilgisayarlı rüya gördüm.
Terkedilmiş bir hangar gibi bir yerin içerisinde Commodore 128D buluyordum. Rüyanın devamında tamamen farklı şeyler oluyor.
Son zamanlarda ben de çok bilgisayarlı rüya görüyorum. Babam elinde Arctic Freezer 34 Esports DUO ile eve geldi desem çoğu kişi inanmaz mesela. Gerçek ama, gerçekten böyle bir rüya gördüm :p
Bu gece de kardeşim PSU hediye eder herhalde. Rüyalarım çok saçma.

Sizlerle bu sabah gördüğüm, benim için korkunç ama başkalarına komik gelebilecek bir rüyamı paylaşacağım. Rüyamda bilgisayarımla oynuyordum, sonra kulaklığımda "Ses, 1-2 Deneme. Beni duyuyor musun? Bilgisayarının kontrolü artık bende." Tarzı bir anons duydum. Kontrol gitti ve bilgisayarın içinden geçmeye başladı heykır arkadaş. Yemin ediyorum ter içinde uyandım. Umarım gerçekte de böyle bir şey yaşamam :p Sizin de varsa anlatabilirsiniz ilginç rüyalarınızı.
Kardeş senin rüya bug'a girmiş. Bundan daha kötü ne olabilir bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı