Gördüğüm rüyalar yüzünden hayatım çöktü

Bu işin dinle duayla filan alakası yok kardeşim ben uzun süre boyunca çok kötü bir psikolojik haldeydim ve uzunca bir süre sadece kabus gördüm hepsi de acayip kötüydü. Yapman gereken şey bu kabusların gerçek olmadığını ve sadece rüya olduğunu idrak etmek. Daha sonra ise yapmaktan hoşlandığın şeylere vakit ayır. Senin kendi ismini duyup uyanman uyku apnesi yüzünden olabilir çünkü o esnada vücut seni uyandırmak için belirli yollar dener. Kendine çok dert ettiysen bir doktora filan görünmeni tavsiye ederim.

Ya aynen haklısın benim de dinim var ama cidden dua ne alaka ? Cinler yok efenim rüyaya giriyormuş da korkutuyormuş da saçmalık. Cinler sanıldığı gibi değildir. Dert ettim fakat Rick And Morty dizisine başladım onu izleyince fazla hoşuma gitti kafamı rahatlattı açıkcası.

İzleyebildiğiniz kadar komedi filmi ve gülebildiğiniz kadar gülün ama ayarında
Türk komedi filmleri izleyin yabancılar türkler kadar güzel yapamıyor.

Felak-nas-ayetel kürsi okuyup yat.
Ve rüya (gördüğün kişi haricinde)kimseye anlatılmaz!
İlmine güvendiğin bir hoca(bazı insanların kalp gözü açık oluyor.) varsa ona da sorabilirsin rüyanın anlamını.
Psikologa kendim gittim/faydasını görmediğim için önermiyorum

Sana yemin ederim KVP 161.Bölümde zamanında çok etkilenmiştim. Ertesi gün Memati'yi gördüm rüyamda niye gittin niye bıraktın bizi be olum? Sensiz tat tuz yok dedim der demez salya sümük ağlayarak bana sarılmıştı. Polat'ın ilk bölümlerde (Çakır öldükten sonra)Memati'nin mezarlıkta kafasına silah dayadığında kurtardığı sahne gibi bir şey olmuştu. Polat'dan bile daha çok seviyorum Memati'yi o Bulut ile atışmaları yok mu en sevdiğim kısımlardı dizide. Hey gidi günler. Hala her gün açar izlerim.

@xCheesy99 Her gün mü görüyorsun o rüyaları? Sadece 1 kez mi gördün?

Dün rüya gördüm, Çakırın emaneti var elimde. Uzay mekiğine binmişim aya uçuyorum arkadaşlarla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…