Gördüğüm rüyalar yüzünden hayatım çöktü

Bu işin dinle duayla filan alakası yok kardeşim ben uzun süre boyunca çok kötü bir psikolojik haldeydim ve uzunca bir süre sadece kabus gördüm hepsi de acayip kötüydü. Yapman gereken şey bu kabusların gerçek olmadığını ve sadece rüya olduğunu idrak etmek. Daha sonra ise yapmaktan hoşlandığın şeylere vakit ayır. Senin kendi ismini duyup uyanman uyku apnesi yüzünden olabilir çünkü o esnada vücut seni uyandırmak için belirli yollar dener. Kendine çok dert ettiysen bir doktora filan görünmeni tavsiye ederim.

Bu işin dinle duayla filan alakası yok kardeşim ben uzun süre boyunca çok kötü bir psikolojik haldeydim ve uzunca bir süre sadece kabus gördüm hepsi de acayip kötüydü. Yapman gereken şey bu kabusların gerçek olmadığını ve sadece rüya olduğunu idrak etmek. Daha sonra ise yapmaktan hoşlandığın şeylere vakit ayır. Senin kendi ismini duyup uyanman uyku apnesi yüzünden olabilir çünkü o esnada vücut seni uyandırmak için belirli yollar dener. Kendine çok dert ettiysen bir doktora filan görünmeni tavsiye ederim.
Ya aynen haklısın benim de dinim var ama cidden dua ne alaka ? Cinler yok efenim rüyaya giriyormuş da korkutuyormuş da saçmalık. Cinler sanıldığı gibi değildir. Dert ettim fakat Rick And Morty dizisine başladım onu izleyince fazla hoşuma gitti kafamı rahatlattı açıkcası.

Merhaba arkadaşlar. Ben son 1 aydır beni çok geren insanlara düzgün konuşmamı sakin olmamı engelleyen bir rüya anlatacağım. Bu beni çok rahatsız ediyor. İnternette araştırdım ve arkadaşlarım da aynı şeyi dedi koruyucu melekler bana mesaj göndermiş olabilir dediler. Şimdi gelelim rüyama önce baştan sona anlatıyorum. Şimdi ben odamdan çıkıp hemen salona gelmişim fakat her taraf karanlık ve ürkütücü sanki biri çıkıp işkence edecekmiş gibi. Bazen mutfağa giderken, bazen salona giderken oluyor ve bazı varlıklar ne olduklarını anlayamadığım şeyler bana şşt (ismim) korkma her şey daha iyi olacak diyor ve ben silkinerek uyanıyorum. Bu rüya neden oluyor? Küçüklüğümde fazla izlediğim korku videoları bilinç altıma oturdu. Nasıl kurtulabilirim? 2 haftadır uykumu alamıyorum. Teşekkür ederim.

Felak-nas-ayetel kürsi okuyup yat.
Ve rüya (gördüğün kişi haricinde)kimseye anlatılmaz!
İlmine güvendiğin bir hoca(bazı insanların kalp gözü açık oluyor.) varsa ona da sorabilirsin rüyanın anlamını.
Psikologa kendim gittim/faydasını görmediğim için önermiyorum

Dün rüyamda Mehmet Karahanlı'yı gördüm, kütüphanede ders çalışıyorduk. Kılıç ve ben sınıf arkadaşlarımı öldürüyordum, Uçankuş TV muhabirleri geldi. Uyandığımda Televizyonda Uçankuş TV kanalı açıktı.

(Cinler bana mesaj göndermiş)
Sana yemin ederim KVP 161.Bölümde zamanında çok etkilenmiştim. Ertesi gün Memati'yi gördüm rüyamda niye gittin niye bıraktın bizi be olum? Sensiz tat tuz yok dedim der demez salya sümük ağlayarak bana sarılmıştı. Polat'ın ilk bölümlerde (Çakır öldükten sonra)Memati'nin mezarlıkta kafasına silah dayadığında kurtardığı sahne gibi bir şey olmuştu. Polat'dan bile daha çok seviyorum Memati'yi o Bulut ile atışmaları yok mu en sevdiğim kısımlardı dizide. Hey gidi günler. Hala her gün açar izlerim.

@xCheesy99 Her gün mü görüyorsun o rüyaları? Sadece 1 kez mi gördün?

Sana yemin ederim KVP 161.Bölümde zamanında çok etkilenmiştim. Ertesi gün Memati'yi gördüm rüyamda niye gittin niye bıraktın bizi be olum? Sensiz tat tuz yok dedim der demez salya sümük ağlayarak bana sarılmıştı. Polat'ın ilk bölümlerde (Çakır öldükten sonra)Memati'nin mezarlıkta kafasına silah dayadığında kurtardığı sahne gibi bir şey olmuştu. Polat'dan bile daha çok seviyorum Memati'yi o Bulut ile atışmaları yok mu en sevdiğim kısımlardı dizide. Hey gidi günler. Hala her gün açar izlerim.

@xCheesy99 Her gün mü görüyorsun o rüyaları? Sadece 1 kez mi gördün?

Dün rüya gördüm, Çakırın emaneti var elimde. Uzay mekiğine binmişim aya uçuyorum arkadaşlarla.

Geri
Yukarı