Gördüğüm rüyalar yüzünden hayatım çöktü

Ya aynen haklısın benim de dinim var ama cidden dua ne alaka ? Cinler yok efenim rüyaya giriyormuş da korkutuyormuş da saçmalık. Cinler sanıldığı gibi değildir. Dert ettim fakat Rick And Morty dizisine başladım onu izleyince fazla hoşuma gitti kafamı rahatlattı açıkcası.
Bunu inancın varsa söylüyorum; duaların anlamaları ve etkileri vardır. En azından psikolojik olarak rahatlatır. Yani dinim var ama dua ne alaka demek yanlış olur. Biraz çocukca olabilir ama birinin yanında yatın. Bir büyüğünüz olursa daha rahat olursunuz.

Ya aynen haklısın benim de dinim var ama cidden dua ne alaka ? Cinler yok efenim rüyaya giriyormuş da korkutuyormuş da saçmalık. Cinler sanıldığı gibi değildir. Dert ettim fakat Rick And Morty dizisine başladım onu izleyince fazla hoşuma gitti kafamı rahatlattı açıkcası.
Saçmalık değil yaşayan anlar.

Bunları kafana takma bende de aynı olaylar oluyordu küçük iken ama 1 hafta gibi kısa bir süre zarfının sonunda aman boş ver ölecek miyim sanki dedim hiç uyumadım. 2-3 gün sonra bir bayıldım ondan sonra dedim bayılmakta uyumak, ölmedim uyuyayım bari dedim o gün bugündür bir daha bayılırım korkusu ile günde 10-15 saat uyuyorum temizinden denemeni tavsiye ederim...

Uyumadan önce felak ve nas surelerini okumayı unutmayın ve kuru soğan yiyin kabus görmenizi engeller.

Soğan ne alaka anlamadım :)
Merhaba arkadaşlar. Ben son 1 aydır beni çok geren insanlara düzgün konuşmamı sakin olmamı engelleyen bir rüya anlatacağım. Bu beni çok rahatsız ediyor. İnternette araştırdım ve arkadaşlarım da aynı şeyi dedi koruyucu melekler bana mesaj göndermiş olabilir dediler. Şimdi gelelim rüyama önce baştan sona anlatıyorum. Şimdi ben odamdan çıkıp hemen salona gelmişim fakat her taraf karanlık ve ürkütücü sanki biri çıkıp işkence edecekmiş gibi. Bazen mutfağa giderken, bazen salona giderken oluyor ve bazı varlıklar ne olduklarını anlayamadığım şeyler bana şşt (ismim) korkma her şey daha iyi olacak diyor ve ben silkinerek uyanıyorum. Bu rüya neden oluyor? Küçüklüğümde fazla izlediğim korku videoları bilinç altıma oturdu. Nasıl kurtulabilirim? 2 haftadır uykumu alamıyorum. Teşekkür ederim.

Takma kafana geçer zamanla rüyadan ölünmüyor ya bende bir varlık sürekli beni evin içinde yakalıyordu sesimi çıkarmıyordum falan görüyordum çok kez gördüm bazen o varlıktan kaçıyordum üstüne gidiyordum falan hayal gücüne bağlı senaryoyu kendin yazıyorsun al eline su tabancası üstüne rushla 😂

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Ben son 1 aydır beni çok geren insanlara düzgün konuşmamı sakin olmamı engelleyen bir rüya anlatacağım. Bu beni çok rahatsız ediyor. İnternette araştırdım ve arkadaşlarım da aynı şeyi dedi koruyucu melekler bana mesaj göndermiş olabilir dediler. Şimdi gelelim rüyama önce baştan sona anlatıyorum. Şimdi ben odamdan çıkıp hemen salona gelmişim fakat her taraf karanlık ve ürkütücü sanki biri çıkıp işkence edecekmiş gibi. Bazen mutfağa giderken, bazen salona giderken oluyor ve bazı varlıklar ne olduklarını anlayamadığım şeyler bana şşşt (ismim) korkma her şey daha iyi olacak diyor ve ben silkinerek uyanıyorum. Bu rüya neden oluyor? Küçüklüğümde fazla izlediğim korku videoları bilinç altıma oturdu. Nasıl kurtulabilirim? 2 haftadır uykumu alamıyorum. Teşekkür ederim.
Ben bi 6 aydır falan rüya görmüyorum, daha doğrusu rüya görüyorum fakat aklım bunu siliyor, sebebi nedir bilmiyorum.

Merhaba arkadaşlar. Ben son 1 aydır beni çok geren insanlara düzgün konuşmamı sakin olmamı engelleyen bir rüya anlatacağım. Bu beni çok rahatsız ediyor. İnternette araştırdım ve arkadaşlarım da aynı şeyi dedi koruyucu melekler bana mesaj göndermiş olabilir dediler. Şimdi gelelim rüyama önce baştan sona anlatıyorum. Şimdi ben odamdan çıkıp hemen salona gelmişim fakat her taraf karanlık ve ürkütücü sanki biri çıkıp işkence edecekmiş gibi. Bazen mutfağa giderken, bazen salona giderken oluyor ve bazı varlıklar ne olduklarını anlayamadığım şeyler bana şşt (ismim) korkma her şey daha iyi olacak diyor ve ben silkinerek uyanıyorum. Bu rüya neden oluyor? Küçüklüğümde fazla izlediğim korku videoları bilinç altıma oturdu. Nasıl kurtulabilirim? 2 haftadır uykumu alamıyorum. Teşekkür ederim.

Yok koruyucu meleklermiş falan bence hikaye. Zaten kendin sorunun kaynağını bulmuşsun:

Küçüklüğümde fazla izlediğim korku videoları bilinç altıma oturdu.

Bu olay geçene kadar sürekli kafanı bir şeylerle meşgul et. Komedi dizileri veya filmleri izle. Dışarı çık, eğlence mekanlarına git, ne bileyim çalabiliyorsan gitar falan çal. Çalamıyorsan öğrenmeye çalış. Spor yap. Online oyun oyna. Yani aklına getirmeme çalış. İlla ki geçecektir. Tabi ki bunlardan önce bir psikoloğa görün.

Geri
Yukarı