Gördüğünüz En P2W Oyun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hearthstone ve diğer kart oyunları bayağı P2W oluyor bence.

Zula. Allah'ın P2W oyununa 1000 TL yatırıp bir iki ay takılsan E-Sporcu gibi oluyorsun. Oyun zaten ilk başta sana k*çı kırık bir silah veriyor, daha iyisini istersen ya uzuun uzun oynayacaksın, ya da marketten oyun parasını alıp en güçlü silahı alacaksın. Silahı alınca da pek sevinme, 1 haftaya kadar falan silahlar zaten bitiyor. Belki de adamlar P2W olmasın diye yapmışlardır ama böyle daha da P2W. Her ay oyuna fatura yatırır gibi para yatıracaksın ki silahın gitmesin. İlk Türk FPS oyunu diye millete b** gibi oyunu kakaladılar (ki bildiğime göre ilk fps oyunu değil), şimdi de ana bacı söven kitleyle geçiniyorlar. Keşke bunu değil, başka bir şey yapsaydık da "İşte bizim yaptığımız FPS" diye güzel güzel söyleseydik. Zaten bence Türk yapımı olmasa Türkiye'de bu kadar ilgi toplamazdı. Kim bilir kaç tane çocuk annesinin babasının kartıyla zula altını almıştır.

Tabii ki Zula. Arkadaşım "knk oyun parasız bedavaya yükleyebiliyon senin sistem de açar zaten" dedi. Sonra oyunda en sevdiğim silah olan AK47 bile paralı olunca "bu ne lan" diye bağırdım oyunu sildim. Allah'ım bu oyun neden böyle ?

brawl stars ve cs go
Brawl Stars ve CS:GO zaten Brawl Stars'ı bıraktım oynamayın sakın
Brawl Stars oynamayın oynattırmayın. Supercell'in emeğe saygısı yok ne yazıkki.
brawl stars ve cs go
Brawl Stars ve CS:GO zaten Brawl Stars'ı bıraktım oynamayın sakın
Brawl Stars oynamayın oynattırmayın. Supercell'in emeğe saygısı yok ne yazıkki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı