Gördüğünüz En Saçma Rüyalar

14-15 yaşlarımda sel baskını sonucunda bütün şehirde timsahların gezip herkesi kovalaması kadar saçma bir rüya var mı acaba ? :D

Bir ara genelde binanın çatı katından atlardım. Sonra yere düşerken uyanırdım. Tabi bu arada ya koluma yada bacama kramp girmiş olurdu. Neden atladığımı anlamazdım. Aynı rüyayı tekrar tekrar görürdüm.

Biraz eski bir konu ama içimde kalmasından iyidir. :D
İstanbul gültepe'de yaşayan biri olarak isim benzerliğinden Kocaeli gültepe'de görüyorum bizim evi.
Hatta tüm semt oraya ışınlanmıştı galiba rüyamda.
Biliyorum, bayağı bir saçma oldu :D

Rüyamda o gün ne film izlediysem ne oyun oynadıysam bir derleme şeklinde hepsinden biraz oluyor. Öyle karmaşık ve saçma ki anlatılmaz yaşanır cinsten. :)

Yıllar önce birkaç bölüm Arka Sokaklar dizisini izlemiştim. Bir gece rüyamda Arka Sokaklar ekibiyle devriyeye çıktığımı, devriye bitiminde can sıkıntısından Gamze Özçelik'in elektro gitarla solo attığını görmüştüm. Tabi sonrasında diziyi izlemeyi bıraktım. :)

Gene yıllar önce, Silmarillion'u 2. defa okuduğum dönemde rüyamda elf ordusunun askerlerini taşıyan bir uçağın pilotu olduğumu görmüştüm. Uçak yükselirken bir anda karşıma yazlığımın olduğu yerdeki dağlar çıkmıştı, "Elfler böyle ölemez, yüksel yüksel" diye bağırdığımı hatırlıyorum.

Not: Kuzey Güney'deki Kuzey ile kavgaya girip kafama örgü şişi sokulduğu rüyamın detaylarını anlatmaya utandım. Aslında fazla dizi izleyen biri değilim, birkaç bölüm izlemek rüyamda saçmalamama yetti. :D

Bir tane daha geldi aklıma, İzmir Balçova'daki teleferik yaklaşık 8 yıl kadar kapalı kalmıştı. Üniversite dönemimde rüyamda yeni teleferik yapımı için kendi okulumdan bir ekip kurmuştum. Sonucunda yukarı çıkarken kabin bir anda aşağı düşmüştü.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı