Gördüğünüz en anlamsız rüyalar

Cinsel ilişkiye gircekken birden kendimi restorant masasında arkadaşımla konuşurken buldum. Ne alaka anlamadım.
images (1).jpeg

3 rüyamın 3'ünde de sevdiğim kıza ulaşmaya çalışıyordum. Birinde Sonic gibi ilkokuldan çıktım üniversitedeki arkadaşıma sordum sonra eliyle işaret etti omzuna elimi attım uyandım diğerinde lise zamanımda beni kovaladığı park var oradayken arkası dönüktü tam kendime doğru çeviriyordum uyandım diğerinde de uzaktan görüyordum ama bir türlü yaklaşamıyordum. Galiba kara sevda hastalığına eş değer durumdayım ya da farklı bir şey.

Gördüğünüz en anlamsız rüyalar neydi? Ben başlayayım geçtiğimiz Pazar'ı Pazartesi'ye bağlayan gece olmalı, veya Pazartesi'yi salı'ya bağlayan gece, tam hatırlayamadım.
Rüyamda liseye giriş sınavına girmiştim. Sayısal bölümde matematik-fen var ve tersten (fen dersinden) başlamayı düşünüyordum. Önce sözel'den başlamıştık ve sözel'de ters taraftaki dersten başlamıştım (ingilizceden) ve uyandığımda işaretlediğim birçok cevabı hatırlıyordum. 8'in C olduğunu, 7'nin b olduğunu. Çok anlamsız gelmişti daha önce de buna benzer birkaç rüya görmüştüm ama bunun gibi cevaplardan birçoğunu hatırladığımı hatırlamıyorum.

Rüyamda çöp adam ile halay çektiğimi görmüştüm ama 1 kez oda küçükkendi.

14-15 yaşlarındaydım, kış günüydü, yorgunluktan uyuyakaldığım bir gündü. Rüyamda tam kapıya gidiyordum arkamdan kelime-i şehadet sesiyle birlikte Allah tarafından takla attırılmıştım. Dinsiz olduğum için rüyamda çarpıldım zannetmiştim daha sonra uyandığımda üzerimde battaniye yokmuş, soğuktan titrerken uyandım. Üzerime battaniye alıp tekrar uyudum. Sabah uyandığımda "gece rüyamda çarpıldım herhalde" diye düşündüm fakat umursamayıp devam ettim. Rüyayı görürken bayağı korkmuştum D:

14-15 yaşlarındaydım, kış günüydü, yorgunluktan uyuyakaldığım bir gündü. Rüyamda tam kapıya gidiyordum arkamdan kelime-i şehadet sesiyle birlikte Allah tarafından takla attırılmıştım. Dinsiz olduğum için rüyamda çarpıldım zannetmiştim daha sonra uyandığımda üzerimde battaniye yokmuş, soğuktan titrerken uyandım. Üzerime battaniye alıp tekrar uyudum. Sabah uyandığımda "gece rüyamda çarpıldım herhalde" diye düşündüm fakat umursamayıp devam ettim. Rüyayı görürken bayağı korkmuştum D:

Tekmeyi atanın Allah olduğunu nereden biliyorsunuz?😩

Geri
Yukarı