Görev çubuğu bilgisayar açılınca kısa süreliğine kayboluyor

Kuzey Kaan

Decapat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
BC511 NVMe SK hynix 512GB
Bu başlık bu konu için doğru mu bilmiyorum ama yine de yazacağım. Bilgisayarımı açtığımda ilk 30 saniye rastgele olacak şekilde 40 50 milisaniyeliğine yok olup geri geliyor. Normal mi?

Hocam explorer.exe açıldığı gibi görev çubuğu gelir belki yavaş yavaş açılıyordur, virüs filan soktuysanız yavaş açılma olabilir.

Hocam explorer.exe açıldığı gibi görev çubuğu gelir belki yavaş yavaş açılıyordur, virüs filan soktuysanız yavaş açılma olabilir.

1 seferlik olmuyor ki 3 5 kere oluyor bazen de Edge programını açıp kapatınca oluyor aynı zamanda artık masaüstünü yinelediğimde daha yavaş yineleniyor ve kapanmadan önce de her zaman isimsiz bir exe dosyası kapatmamı engelliyor (yine de kapat butonu çıkıyor)

1 seferlik olmuyor ki 3 5 kere oluyor bazen de Edge programını açıp kapatınca oluyor aynı zamanda artık masaüstünü yinelediğimde daha yavaş yineleniyor ve kapanmadan önce de her zaman isimsiz bir exe dosyası kapatmamı engelliyor (yine de kapat butonu çıkıyor)

Bilgisayarınızı, baştan açıp task managerinizin ssini alıp atar mısınız? Yüksek ihtimalle virüs sokmuşsunuzdur. Malwarebytes ile bir güzel taratın veya Kaspersky bedava kullanımı kullanın, içininizin rahat etmesi için ikisini de kullanabilirsiniz, ben öyle yapıyorum.

Bilgisayarınızı, baştan açıp task managerinizin ssini alıp atar mısınız? Yüksek ihtimalle virüs sokmuşsunuzdur. Malwarebytes ile bir güzel taratın veya Kaspersky bedava kullanımı kullanın, içininizin rahat etmesi için ikisini de kullanabilirsiniz, ben öyle yapıyorum.

Gördüğünüz gibi bu programlar görünüyor açtığım gibi screenshot aldım. Bazen dwm.exe adlı program işlemcimi yormaya başlıyor.
1692109517864.png

Denedim ve 30 küsur zararlı yazılım çıktı umarım bilgisayarım artık kendisini daha iyi hissediyordur.
Teşekkürler

Son düzenleme:
@Kuzey Kaan,
Yukarıdaki arkadaş ( @CDEX ) sorunu tespit etmiş ve sizi yönlendirmiş. Bu aşamadan sonra sorun çözülmese bile sorunun çözümü ancak yeni bir başlığın konusu olabilir. Arkadaşın mesajını çözüm olarak işaretlemeyi unutmayın.
İyi akşamlar....

Geri
Yukarı