Görev çubuğu tam ekranda kendiliğinden beliriyor

Arkadaşlar merhaba. Daha öncesinde böyle bir sorunla karşılaşmadım. Tam ekranda film veya YouTube'da iken görev çubuğu altta beliriyor. İzlediğim şeyi ne ileri alabiliyorum ne sesini kısıp açabiliyorum. İlla videoya fare ile tıklamam gerekiyor. Her dakika başı videoya dokunmak zorunda kalıyorum. Oyun oynarken kendiliğinden aşağıya iniyor. Oyun simgesine tıkladığımda kaldığı yerden devam ediyor. Yazı yazarken de oluyor. Tekrar fare ile kaldığım yere tıklamam gerekiyor. Çok sinir bozucu olmaya başladı. Windows Gezgini'nin işlemini sonlandırın demeyin. Denedim.

Arkadaşlar merhaba. Daha öncesinde böyle bir sorunla karşılaşmadım. Tam ekranda film veya YouTube'da iken görev çubuğu altta beliriyor. İzlediğim şeyi ne ileri alabiliyorum ne sesini kısıp açabiliyorum. İlla videoya fare ile tıklamam gerekiyor. Her dakika başı videoya dokunmak zorunda kalıyorum. Oyun oynarken kendiliğinden aşağıya iniyor. Oyun simgesine tıkladığımda kaldığı yerden devam ediyor. Yazı yazarken de oluyor. Tekrar fare ile kaldığım yere tıklamam gerekiyor. Çok sinir bozucu olmaya başladı. Windows Gezgini'nin işlemini sonlandırın demeyin. Denedim.
Görev çubuğu kilitli mi?

Hep 1 dakikada bir mi oluyor. Yoksa değişiyor mu sürekli? Klavye tuşlarını kontrol edin. Bir tuş basılı kalmıştır belki.

Hep 1 dakikada bir mi oluyor. Yoksa değişiyor mu sürekli? Klavye tuşlarını kontrol edin. Bir tuş basılı kalmıştır belki.

Değişiyor. bazen 3 dk bazen 30 saniyede bir oluyor. Aşırı sinir bozmaya başladı. Klavyeyi çıkarıp video izlemeyi deneyeceğim. Aklımdaydı uygulamak ama denememiştim.

Bir hata verip videoyu alta alıyor olabilir. Sonra o hata gidiyor olabilir. Virüs taraması yapabilirsiniz.
Detaylı virüs taraması yaptım. bir şey çıkmadı.

Klavye çıkarınca olacak mı bakalım.

Yok maalesef olmadı. 10 dk falan olmadı, sonrasında sürekli oldu. Bende geri taktım klavyeyi. Donanımsal değil eminim. Yazılımsal ama neresinden kaynaklı bulamıyorum. CMD'den de hata taraması falan yaptırdım bir şey çıkmıyor.

Klavyede Windows tuşuna bakar mısın?
Klavyeyi komple söktüm de denedim. Olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı