Çözüldü Görev çubuğundaki uygulamalara girilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MsGrkm

Decapat
Daha fazla  
RAM
16 Gb CL16 3600mhz RAM
SSD veya HDD modeli
Kioxia 512Gb M.2 SSD
Ekran kartı
PNY Nvidia Geforce GTX 1660s
Anakart
Asus B450M K II
İşlemci
AMD Ryzen 5 4500
Bugün PC'yi açtığımda.

ekran-goeruentuesue-2023-04-29-114011-png.png

Bu görev çubuğundaki uygulamalara girmeye çalıştığımda Windows böyle bir şey bulamadı hatası aldım. Sonra görev çubuğuna uygulamaları tekrar ekledim düzeldi şimdi de böyle bir sorun var.

ekran-goeruentuesue-2023-04-29-113740-png.png

Ne yapacağım? Format atamam içinde çok fazla dosya var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Masaüstüne kısayol oluştur posta vb.

Roaming klasörünün içinde eskiden çok şey vardı şimdi yok muhtemelen ben bazı şeyleri silmişim klasör oluşturdum dediğiniz yere.

Kısayolları size nasıl ileteceğimi bilmiyorum. İndirme linki atmak da yasak sanırsam.

CMD'ye sfc/scannow yazıp taratın isterseniz hasarlı dosyaları düzeltebilir.

Sorunu çözdüm farklı bir kullanıcı oluşturdum onda SendTo klasör içindeki dosyaları ana kullanıcıya aktardım sorun çözüldü.
Masaüstüne kısayol oluştur posta vb.

Roaming klasörünün içinde eskiden çok şey vardı şimdi yok muhtemelen ben bazı şeyleri silmişim klasör oluşturdum dediğiniz yere.

Kısayolları size nasıl ileteceğimi bilmiyorum. İndirme linki atmak da yasak sanırsam.

CMD'ye sfc/scannow yazıp taratın isterseniz hasarlı dosyaları düzeltebilir.

Sorunu çözdüm farklı bir kullanıcı oluşturdum onda SendTo klasör içindeki dosyaları ana kullanıcıya aktardım sorun çözüldü.

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
yardımcı olabilir

adınıza sevindim iyi günler iyi forumlar

Geri
Yukarı