Görev Çubuğundan Windows Logosuna Tıklayınca Müzik Çalıyor

witness

Femtopat
Daha fazla  
Görev çubuğundan Windows logosuna basınca veya klavyeden Windows tuşuna basıp yine o menüyü görünce müzik çalıyor :D
Aynı şekilde Alt+Tab'da herhangi bir uygulama seçmeden elimi Alt+Tab'a basılı tuttuğum süre boyunca da aynı şey oluyor.

Windows 10 kullanyorum, çözümü nedir acaba?

Görev çubuğundan Windows logosuna basınca veya klavyeden Windows tuşuna basıp yine o menüyü görünce müzik çalıyor :D
aynı şekilde Alt+Tab'da herhangi bir uygulama seçmeden elimi Alt+Tab'a basılı tuttuğum süre boyunca da aynı şey oluyor.

Windows 10 kullanyorum, çözümü nedir acaba?

Video atar mısınız merak ettim 🤪 😁 🙃.

Bir programa kısayol olarak Windows tuşu atamışsınız sanırım.

Çok tuaf bir durum. Görev yöneticisi üzerinde gözükmesi lazım. Eğer gözükmüyor ise şaka virüsü olabilir.
Görev Yöneticisi'nde böyle bir şarkı çalabilecek bir uygulama yoktu :D
Bence hoş bir özellik çözüme gerek yok 😀 .
Valla bi' virüsten falan korkmuyorum değil, tabi Malwarebytes bir şey bulmadı.
Video atar mısınız merak ettim 🤪 😁 🙃.
Nasıl atayım reis?
Bir de böyle kısık sesle çalıyor, güzel beatmiş ama korkutmasa olur :)
Bir programa kısayol olarak Windows tuşu atamışsınız sanırım.
Herhangi bir kısayol ayarlamadım açıkçası, normal klavyenin Alt tuşunun solundaki Win tuşuna basınca veya Windows logosuna tıklayınca geliyor, onun dışında yok :D

Görev yöneticisi'nde böyle bir şarkı çalabilecek bir uygulama yoktu :D

Vallahi bi' virüsten falan korkmuyorum değil, tabii Malwarebytes bir şey bulmadı.

Nasıl atayım reis?
Bir de böyle kısık sesle çalıyor, güzel beatmiş ama korkutmasa olur :)

Bir de Kaspersky ile taratın hocam YouTube bir video atın buraya linki koyun OBS ile kaydedebilirsiniz.

Bir de Kaspersky ile taratın hocam YouTube bir video atın buraya linki koyun OBS ile kaydedebilirsiniz.
Kaspersky inmiyor maalesef, hep yarıda hata veriyor. Yoksa geçen haftaya kadar onu kullanıyordum :(
Bi' format atıp tekrardan Kaspersky'a geçmeyi deneyeceğim. Çünkü Malwarebytes onun yanında ne kullanışlı geliyor, ne de yaptığı taramaya güvenebiliyorum.

Bunu Bugün bende yaşadım çözüm için baktımda sorun değilmiş bende wallpaper engine buga girmişti ondan dolayı alt tabda ve win tuşunda şarkı çalıyordu onu gizli simgeler tuşundan çıkış yapa tıkla eğer wallpaper engine kullanıyorsan bende öyle çözüldü

Yeni konular

Geri
Yukarı