Görev çubuğunun altındaki yatay çizgi

• Konuyu başlatan Poly
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 7B

Poly

Hectopat
Bugün oyundan sonra, yani tam ekrandan çıktıktan sonra ekranın en alt kısmında (rengi yeşil-kırmızı) sürekli değişen pikseller ortaya çıktı. Ekranda görünen şeye göre rengi değişiyor, gidip geliyor. Ne yapsam çözümü bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

IMG_20191016_201017.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer monitör kullanıyorsanız otomatik ayarlama tuşuna basın. Dizüstü kullanıyorsanız ekran çözünürlüğünü düşürün, sonra değişiklikleri geri al deyin. Düzelmesi gerekir. Düzelmezse ekran kartının ayarlarında ilgili bir ayar olup olmadığına bakın.

Eğer monitör kullanıyorsanız otomatik ayarlama tuşuna basın. Dizüstü kullanıyorsanız ekran çözünürlüğünü düşürün, sonra değişiklikleri geri al deyin. Düzelmesi gerekir. Düzelmezse ekran kartının ayarlarında ilgili bir ayar olup olmadığına bakın.
Aklıma gelen ilk şey buydu ama düzelmedi maalesef. Yine de teşekkürler.

Benim bilgisayarımın ekranın da ortasında böyle bir sorun vardı ve kıpkırmızı bir çizgiydi. Hafifçe dürt sağdan soldan belki geçer, benimki öyle düzelmişti :D
Dizüstü kullanıyorum vurdum baya da yok düzelmiyor :D Tek renk olsa şikayetim olmuyacak, en altta duruyor sürekli bir kırmızı bir yeşil değişiyor gözüm kayıyor odaklanamıyorum :D

Bugün oyundan sonra, yani tam ekrandan çıktıktan sonra ekranın en alt kısmında (rengi yeşil-kırmızı) sürekli değişen pikseller ortaya çıktı. Ekranda görünen şeye göre rengi değişiyor, gidip geliyor. Ne yapsam çözümü bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 448864
Ekran kartı sürücülerinizi güncelleyin.
Donanımsal bir hata olsa renk değişmez.Siyah,kırmızı,mavi veya yeşil olmak üzere 4 renk çıkar.

Ekran kartı sürücülerinizi güncelleyin.
Donanımsal bir hata olsa renk değişmez.Siyah,kırmızı,mavi veya yeşil olmak üzere 4 renk çıkar.
Bir umut güncelledim bir şey değişmedi yine maalesef.
Ayrıca ekran görüntüsü alınca bu renkler görünmüyor. bu yüzden telefonla çektim. Donanımsal olma ihtimali var mı?

Bir umut güncelledim bir şey değişmedi yine maalesef.
Ayrıca ekran görüntüsü alınca bu renkler görünmüyor. bu yüzden telefonla çektim. Donanımsal olma ihtimali var mı?
Hangi oyundan sonra oldu acaba?Renkler değişiyorsa donanımsal olma ihtimali yok diye düşünüyorum ancak olabilir.Masaüstünden (hangi ekran kartı kullanıyorsanız radeon ayarları yahut nvidia denetim masası)'na girerek gpu testi yapabilir misiniz?

Not: Güncelleme sonrası yeniden başlattınız mı?

Geri
Yukarı