Çözüldü Görev Çubuğunun Rengi Nasıl Ayarlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mehmetefed

Hectopat
Daha fazla  
Görev çubuğum resimdeki gibi masaüstü wallpaperimin alt kısmı olarak gözüküyor. Bunu kendim bir renk olarak ayarlamak isitiyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim ?
Screenshot_14.png

Açıkcası seninkide şu anda tam siyah değil griye yakın WİN 10 Proda Simsiyah oluyor.
Kullandığım sürüm Home özel renk dediğim zaman siyah desteklenmiyor diyor.

Görev çubuğun tam siyah değil tema rengi gibi siyah oluyor proda sırf bunun için pro kurucam galiba.

Çünkü ben mor kullanıyorum. O yüzden tam siyah olmamış olabilir. Orada bir sürü renk var istediğini seçersin:dikkatli:

Hem bendeki sürüm Windows 10 Pro.

Pro kurmak zorunda değilsin ki, StartIsBack programı başlat menüsünü ve görev çubuğunu yeni bir görünüme kavuşturuyor onunla zifiri karanlık yapabilirsin. Bu programda ekstra başka görev çubuğu ayarları da var hatta, sistemde yavaşlama olmuyor hatta başlat butonuna basınca biraz geç açılan Windows 10'un başlat menüsü bununla düzeldi diyebilirim. Tabii istersen Windows 10'un default başlat menüsü ve görev çubuğunu kullanmakta özgürsün onun ayarlarını da koymuşlar içerisine.

startisback.PNG

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı