Çözüldü Görev Çubuğunun Rengi Nasıl Ayarlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mehmetefed

Hectopat
Daha fazla  
Görev çubuğum resimdeki gibi masaüstü wallpaperimin alt kısmı olarak gözüküyor. Bunu kendim bir renk olarak ayarlamak isitiyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim ?
Screenshot_14.png

Bende Kutu kutu görünmüyor aynı XP'deki gibi uzun uzun görünüor aşşağıda görev çubuğundaki programlar nasıl kutu şeklinde yapabilirim?
Altta görev çubuğuna sağ tıklayıp Görev çubuğu ayarları butonuna bas, açılan ekranda biraz aşağı inince Görev çubuğu düğmelerini birleştir yazısını ve altında ki kutucukta seçeneklerini göreceksin, orada sende ya Görev çubuğu dolu olduğunda ya da Hiçbir zaman butonlarından birisi seçilidir onu Her zaman, etiketleri gizle olarak değiştirirsen sorun kalmaz.

Altta görev çubuğuna sağ tıklayıp Görev çubuğu ayarları butonuna bas, açılan ekranda biraz aşağı inince Görev çubuğu düğmelerini birleştir yazısını ve altında ki kutucukta seçeneklerini göreceksin, orada sende ya Görev çubuğu dolu olduğunda ya da Hiçbir zaman butonlarından birisi seçilidir onu Her zaman, etiketleri gizle olarak değiştirirsen sorun kalmaz.
Eyvallah. Körmüşüm galiba 4 kere aynı yere baktım bulamamıştım :p

Pro kurmak zorunda değilsin ki, StartIsBack programı başlat menüsünü ve görev çubuğunu yeni bir görünüme kavuşturuyor onunla zifiri karanlık yapabilirsin. Bu programda ekstra başka görev çubuğu ayarları da var hatta, sistemde yavaşlama olmuyor hatta başlat butonuna basınca biraz geç açılan Windows 10'un başlat menüsü bununla düzeldi diyebilirim. Tabii istersen Windows 10'un default başlat menüsü ve görev çubuğunu kullanmakta özgürsün onun ayarlarını da koymuşlar içerisine.

Eki Görüntüle 332966
Çok teşekkür ederim neredeyse kuruyordum PRO yu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı