Görev yöneticisi açılınca CPU kullanımı azalıyor

Makaleler
1
Kafayı yemek üzereyim, bilgisayarımda görev yöneticisi açtığım anda CPU kullanımı %90'dan %3 %10'a kadar iniyor 1 saniyede.
Hiç hissetirmiyor %90 CPU kullanımını bu arada. Ama bu durum nasıl hallolacak? Lütfen yardım.

PC'nin senden gizlice %90 kullanıldığını nasıl anladın?
Anlamadım lakin görev yöneticisini açtığım anda cpu kullanımı %90 civarı olarak gözükmekte. 1 2 saniyeye %3 %10 seviyesine düşüyor.
Sistem boştayken zaman işlemci kullanımı düşük olması gerek. Belli bir rakamda sabit kalmaması bir sorun değil. Görev yöneticisini açtığınızda anlık olarak yükseliyor, sonra geri düşüyor.

Herhangi bir sorun olmazmı diyorsunuz kısaca?

Anlamadım lakin görev yöneticisini açtığım anda CPU kullanımı %90 civarı olarak gözükmekte. 1 2 saniyeye %3 %10 seviyesine düşüyor.

Herhangi bir sorun olmazmı diyorsunuz kısaca?

Kardeşim görev yöneticisi açılırken hep öyle oluyor abartmayın bende de öyle oluyor arka plan uygulamaları kapalıysa öyle oluyor genellikle ama açıksada oluyor yani herkeste olan bir durum şöyle oluyor değil mi görev yöneticisini açıyorsunuz ve hiçbir işlemin resmi ve bazılarının ismi bile çıkmıor ama CPU 100 90 ya da farklı oluyor ama 1-2 sn geçince düzeliyor bu genetik yani herkeste olan bir şey.
Yani açınca hemen böyle oluyor sonra 1-2 saniye sonra düzeliyor değil mi?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    28 KB · Görüntüleme: 95
Kardeşim görev yöneticisi açılırken hep öyle oluyor abartmayın bende de öyle oluyor arka plan uygulamaları kapalıysa öyle oluyor genellikle ama açıksada oluyor yani herkeste olan bir durum şöyle oluyor değil mi görev yöneticisini açıyorsunuz ve hiçbir işlemin resmi ve bazılarının ismi bile çıkmıor ama CPU 100 90 ya da farklı oluyor ama 1-2 sn geçince düzeliyor bu genetik yani herkeste olan bir şey.
Yani açınca hemen böyle oluyor sonra 1-2 saniye sonra düzeliyor değil mi?

Aynen bu şekilde kardeşim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı